Spraw, by Twoja łazienka lśniła

Niezależnie od tego, czy jest na wysoki połysk, czy szczotkowany, metaliczny wygląd stanowi ostatni krzyk mody. Złoto, mosiądz, miedź i inne metaliczne odcienie są obecnie wybierane zarówno do salonów, jak i łazienek.

Meble, akcesoria, lampy i materiały ścienne z metalicznym połyskiem stały się nieodzownym elementem przy realizacji najnowszych koncepcji wystroju wnętrz. Ta szykowna cecha nie tylko dodaje odrobinę luksusu, ale także pasuje do różnych połączeń kolorów i materiałów, płynnie wtapiając się w każdy wystrój.

Przyciągające wzrok metaliczne efekty

Oprócz metalowej armatury w wielu ciepłych odcieniach złota, w ramach minimalistycznych projektów niezwykle popularne stały się takie rozwiązania jak czarny chrom i czerwone złoto.

Jak to często bywa, chodzi o znalezienie równowagi: Projektując wystrój powinno unikać się łączenia wielu metalicznych odcieni w jednym pomieszczeniu, aby uniknąć chaotycznego lub nadmiernie bogatego wyglądu. Jednak połączenie różnych tekstur powierzchni może stworzyć coś, co wygląda intrygująco i nadal harmonijnie. Należy również unikać łączenia różnych metalicznych kolorów z chromem, ponieważ elementy chromowane dominują w każdym pomieszczeniu - w tym w łazience - i wcale nie są tak neutralne, jak się powszechnie uważa.

Tworzenie harmonii

„Początkowo złote krany stanowiły ulubioną opcję przy dodawaniu modnych, metalicznych elementów do łazienki. Jednak baterie stanowią bardzo ważny element wyposażenia łazienki, dlatego Geberit oferuje przyciski uruchamiające i odpływy liniowe w różnych metalicznych odcieniach, pasujących do koncepcji wystroju. Chodzi o to, aby zapewnić harmonijnie wyglądającej łazience perfekcyjne wykończenie, wyjaśnia Daniel Raissle, Kierownik produkcji linii baterii i przycisków sterujących w Geberit.

Skupienie uwagi na całościowym efekcie

Dzisiejsze trendy łazienkowe koncentrują się na ciemnych kolorach i naturalnych lub mineralnych powierzchniach, takich jak orzech, łupek lub imitacje betonu - a metaliczne akcenty stanowią doskonałe uzupełnienie tego wzornictwa. Warto pamiętać, że to właśnie detale stwarzają w pomieszczeniach poczucie tożsamości i indywidualności. Krany, przyciski uruchamiające, odpływy liniowe, lustra i dozowniki mydła w jednolityc, metalicznych kolorach łączą ze sobą wzory, tworząc harmonijny efekt i sprawiają, że łazienki stają się bardziej przytulne - co stanowi obecnie podstawowy wymóg.

Bądź zawsze na bieżąco

Cztery zdjęcia z artykułami o produktach Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.