Plamy w łazience Po lakierze do paznokci i zmywaczu do paznokci

Aktywuj treści wideo Geberit

Obecne ustawienia prywatności nie pozwalają na korzystanie z tych treści. Czy chcesz aktywować kategorię plików cookie „Komfort/analiza”? Więcej informacji znajduje się w Oświadczeniu o ochronie danych.

Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedź. Marianne Krüger, starszy rangą pracownik branży chemicznej opowiada o brzydkich plamach, które mogą pojawić się w łazience po użyciu lakieru do paznokci i zmywacza do paznokci oraz wyjaśnia, w jaki sposób im zapobiegać.

Lakier do paznokci i zmywacz do paznokci zawierają rozpuszczalniki, takie jak aceton, które niszczą materiały, w tym tworzywa sztuczne i powlekane powierzchnie. W tym miejscu Marianne Krüger podaje kilka wskazówek, jak temu zapobiegać i co zrobić, jeśli w łazience rozleje się lakier do paznokci lub zmywacz do paznokci.

Dowiedz się więcej na temat serii „Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedź”:

Część 1: Plamy w łazience po farbie do włosów i wybielaczu
Część 2: Plamy w łazience po środkach higienicznych i środkach do czyszczenia łazienek
Część 4: Plamy w łazience z powodu osadów kamienia i krzemianów

Bądź zawsze na bieżąco

Ikona newslettera

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.