Plamy w łazience z powodu osadów kamienia i krzemianów

Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedzi. Marianne Krüger, starszy specjalista w branży chemicznej, wyjaśnia nieestetyczne plamy, które mogą pojawić się w łazience z powodu kamienia i krzemianu, oraz wyjaśnia, jak im zapobiegać lub je usuwać.

W przypadku stosowania środków odkamieniających, które często zawierają kwasy, takie jak kwas solny, należy zawsze przestrzegać czasu aplikacji, a następnie spłukać dużą ilością wody. Regularne suszenie mokrych kranów miękką ściereczką z mikrofibry zapobiegnie przede wszystkim tworzeniu się nieestetycznych białych osadów.

Dowiedz się więcej o serii „Plamy w łazience?
Geberit ma odpowiedzi ”:

Część 1: Plamy w łazience po farbowaniu włosów
Część 2: Plamy w łazience po środkach higienicznych i środkach do czyszczenia łazienek
Część 3: Plamy w łazience po lakierze i zmywaczu do paznokci

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe

Bądź zawsze na bieżąco

 Cztery obrazy historii Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter