Plamy w łazience z powodu osadów kamienia i krzemianów

Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedzi. Marianne Krüger, starszy specjalista w branży chemicznej, wyjaśnia nieestetyczne plamy, które mogą pojawić się w łazience z powodu kamienia i krzemianu, oraz wyjaśnia, jak im zapobiegać lub je usuwać.

W przypadku stosowania środków odkamieniających, które często zawierają kwasy, takie jak kwas solny, należy zawsze przestrzegać czasu aplikacji, a następnie spłukać dużą ilością wody. Regularne suszenie mokrych kranów miękką ściereczką z mikrofibry zapobiegnie przede wszystkim tworzeniu się nieestetycznych białych osadów.

Dowiedz się więcej o serii „Plamy w łazience?
Geberit ma odpowiedzi ”:

Część 1: Plamy w łazience po farbowaniu włosów
Część 2: Plamy w łazience po środkach higienicznych i środkach do czyszczenia łazienek
Część 3: Plamy w łazience po lakierze i zmywaczu do paznokci

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe

Bądź zawsze na bieżąco

 Cztery obrazy historii Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Jaką łazienkę wybierasz?

Idealna łazienka spełnia cały szereg życzeń i wymagań. Ale jakie są Twoje potrzeby? Czy ważna jest dla Ciebie przestrzeń, czystość lub design? Czy chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika, czy też wolisz dodatkową wygodę, którą np. oferuje toaletę myjącą Geberit AquaClean? A może ważny jest dla Ciebie uniwersalny projekt? Bez względu na Twoje potrzeby upraszczamy Twoje codzienne życie dzięki sprytnym rozwiązaniom łazienkowym. Większa czystość w łazience.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy poziom czystości
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience