Mała łazienka na planie? Co z tego?

Szkic rzutu łazienki

Badania pokazują, że łazienka jest jednym z ulubionych miejsc, w których ludzie się wyciszają i ładują baterie. Z drugiej strony przeciętna łazienka ma powierzchnię niespełna 7 metrów kwadratowych. Oznacza to, że nie ma zbyt wiele miejsca na podstawowe rzeczy, nie mówiąc już o miejscu, w którym można by poczuć się swobodnie. Czy to oznacza, że trzeba pożegnać się z nadzieją na wymarzoną łazienkę? Niekoniecznie. Nawet jeśli Twoja łazienka nie odpowiada wymiarami łazienkom przedstawianym w kolorowych magazynach, zawsze istnieją sposoby na stworzenie poczucia przestronności i komfortu.

Sztuczka polega na tym, aby ograniczyć do minimum elementy wyłącznie funkcjonalne i ukryć takie rzeczy, jak zbiornik, syfon i itp. Można to osiągnąć dzięki zastosowaniu ścianek działowych o częściowej lub pełnej wysokości pomieszczenia, które nie tylko ukrywają elementy techniczne, ale także służą jako przegrody, zapewniając uporządkowany wygląd i stwarzając dodatkowe poczucie komfortu. Można na przykład zaprojektować wygodne pomieszczenie sanitarne umożliwiające relaks nawet wtedy, gdy przestrzeń w nim jest na wagę złota. Żadna przestrzeń nie zostanie zmarnowana; wręcz przeciwnie, miska ustępowa jest zamontowana od przodu, dzięki czemu wygląda wyjątkowo ładnie.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.