Jakiej higieny oczekujesz?

W jaki sposób powinniśmy zadbać o czystość po wizycie w toalecie?

Regularne wizyty w toalecie nieodłącznym elementem naszego życia. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby czuć się tam maksymalnie komfortowo i higienicznie. Ostatecznie każdy pragnie po wizycie w toalecie czuć się świeżo i czysto, dlatego w większości domów używa się wilgotnego lub suchego papieru toaletowego. Czy jednak używanie papieru toaletowego rzeczywiście zapewnia stuprocentową czystość? Naukowcy oraz znaczna część społeczeństwa mówią „nie”. Znany amerykański raper dokonał następującego porównania: „Weź odrobinę czekolady, wetrzyj ją w drewnianą podłogę, a następnie wytrzyj suchym ręcznikiem. Efekt będzie taki, że rozprowadzisz ją po wszystkich szparach.” Ma to sens, nawet jeśli użycie takiego porównania do wyciągnięcia logicznych wniosków może napawać wstrętem. A zatem, czy używanie wilgotnego papieru toaletowego jest higieniczne i zdrowe?

Wilgotny papier toaletowy jest często reklamowany jako higieniczny, lecz wcale nie jest zdrowy - wręcz przeciwnie. Niektóre użyte w nim składniki mogą powodować podrażnienie skóry, a nawet wywołać reakcję alergiczną. W jaki sposób powinniśmy zatem zadbać o czystość po wizycie w toalecie? W rzeczywistości jest to całkiem proste - należy użyć wody. Toalety ze zintegrowaną funkcją mycia zapewniają idealne rozwiązanie! Toalety myjące, które za naciśnięciem jednego przycisku obmywają miejsce intymne, są korzystne dla skóry i gwarantują po każdej wizycie w toalecie uczucie świeżości jak po wyjściu spod prysznica.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.