Gdzie romantyczność styka się z harmidrem

Jeśli masz pod kontrolą przestrzeń do przechowywania, nie musisz obawiać się codziennego harmidru w rodzinnej łazience

Wyobraź sobie taką scenę: pomieszczenie oświetla delikatnie migoczące światło świec, dookoła porozrzucane są płatki róż. W przesyconym powabnym aromatem powietrzu rozbrzmiewają delikatne dźwięki. Wreszcie można się całkowicie zrelaksować… ale chwileczkę - ta scena ze świecami i różami była wczoraj wieczorem. Właśnie minęła siódma rano, więc następuje gwałtowny powrót do rzeczywistości. Członkowie rodziny wychodzą do pracy, szkoły i żłobka - wszyscy próbują wcisnąć się do łazienki w tym samym czasie, tworząc codzienny zator w łazience.

W jednej minucie to oaza spokoju, a w kolejnej - centrum aktywności. Łazienka musi zaspokajać szereg różnych potrzeb - czasem praktycznie w tym samym czasie. Jeśli jest pomysłowo zaprojektowana, może sprostać temu zadaniu. Wszystko jest kwestią dobrego projektu i wykorzystania przestrzeni do przechowywania. Dużą sztuką jest rozmieszczenie wszystkich przedmiotów w różnych meblach łazienkowych tak, aby wszystko znajdowało się w logicznym miejscu i można było po to szybko sięgnąć. Na przykład, szafka z lustrem to idealne miejsce na najczęściej używane przedmioty, takie jak szczoteczki do zębów, dezodoranty i kosmetyki. Idealnie byłoby, gdyby szafka podumywalkowa zapewniała dodatkowe miejsce do przechowywania. Oprócz szczotek i suszarki do włosów, pełni ona również funkcję prawdziwego magazynu, w którym można znaleźć różne przedmioty - od dodatków do kąpieli po ręczniki do rąk. Jeśli chcesz mieć jeszcze więcej miejsca, możesz wstawić szafkę boczną lub szafkę wysoką.

Krótko mówiąc: jeśli masz pod kontrolą przestrzeń do przechowywania, nie musisz obawiać się codziennego harmidru w rodzinnej łazience; zamiast tego możesz spokojnie czekać na relaksujące chwile.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.