Czysta estetyka

Geberit AquaClean Sela - toaleta myjąca nowej generacji

Urodzony w Szwajcarii Hans Maurer wynalazł toaletę myjącą pod koniec lat 50. XX wieku. Początkowo modele były duże, nieporęczne i na pierwszy rzut oka można było je odróżnić od zwykłych toalet. Dla niewtajemniczonych natychmiast stawało się oczywiste, że muszą mieć one dodatkowe funkcje - cokolwiek by to nie było.

Obecnie, po mniej więcej 60 latach od premiery pierwszego modelu nieporęczne kształty i widoczne podłączenia należą już do przeszłości. Umożliwiły to dwa czynniki: po pierwsze, znacznie mniej miejsca zajmuje teraz technologia sterująca, ponieważ elektronika jest teraz zminiaturyzowana. Po drugie, ludzie zaczęli ponownie analizować kwestie instalacji i projektowania, także w odniesieniu do łazienki. Obecnie kładzie się nacisk na ponadczasowe, eleganckie wzornictwo i zintegrowaną technologię. Nawet podłączenia elektryczne i wodne zostały w toaletach myjących zainstalowane w taki sposób, aby wcale nie były oczywiste dla użytkownika. Na pierwszy rzut oka dzisiejsze toalety myjące wydają się działać jak zwykła toaleta, wyróżniają się jednak wyjątkowymi funkcjami, takimi jak ramię spryskujące, podgrzewana deska sedesowa i odciąganie zapachów.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.