Bezproblemowe robienie porządków

Aktywuj treści wideo Geberit

Caroline Bamert jest ekspertką, jeśli chodzi o robienie porządków - wie zatem, co to znaczy pożegnać się z rzeczami. Od wielu lat zajmuje się ona porządkowaniem i pozbywaniem się niepotrzebnych rzeczy, oferując seminaria dla firm i warsztaty dla osób prywatnych. W krótkim filmie wyjaśnia, dlaczego łazienka jest idealnym pomieszczeniem na początek i na co trzeba zwracać uwagę w przypadku mebli łazienkowych, aby od razu uniknąć bałaganu lub gromadzenia zbyt dużej ilości rzeczy.

Nie oglądaj się za siebie

Dla Caroline Bamert łazienka nie jest miejscem na sentymentalizm. Dekoracja może oczywiście mieć pozytywny wpływ. Jednak dużo większe znaczenie ma poczucie porządku. Więź emocjonalną tworzy gumowa kaczuszka, a nie tubka żelu pod prysznic. W rezultacie nie czujesz sentymentu do przedmiotów w łazience, a to pomieszczenie ma mieć praktyczne opcje przechowywania, więc odkładanie rzeczy na miejsce jest dziecinnie proste.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Bądź zawsze na bieżąco

Porady Geberit

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani wskazówek dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i więcej informacji na temat czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, designu, łatwości obsługi i dostępności w łazience.

Zapisz się na newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience