Argumenty na rzecz wanny

Natura wanny

Trend jest wyraźny: szczególnie prysznicenatryski bezbrodzikowe wyprzedziły starą, dobrą wannę. Wanny straciły przychylność opinii publicznej niemal w takim samym stopniu, w jakim prysznice zyskały na popularności.

Dzieje się tak pomimo faktu, że inne produkty sanitarne bledną w porównaniu z wanną. Stanowi ona oazę dobrego samopoczucia i uosabia najczystszą formę higieny osobistej. W końcu Kleopatra kąpała się w mleku - nie brała potem prysznica!

Dla każdego, kto nie ma na imię Kleopatra i ma tylko jedną łazienkę, klasyczna wanna z nadwannowym prysznicem i zasłoną prysznicową to idealna opcja. Jeśli jednak masz trochę więcej miejsca, nie musisz wybierać: możesz rozważyć również wannę wolnostojącą.

Zachowaj przy tym rozsądek: nie pozwól, aby dodatkowa przestrzeń skusiła Cię do wybrania większej wanny. To nie przypadek, że standardowy rozmiar wanny wynosi zazwyczaj 175 cm na 70 lub 75 cm. Wanna powinna mieć rozmiar dostosowany do Twojego ciała, tak by pasować, jak ulał.

Jest jeszcze jeden szczegół wymagający rozważenia, który z pewnością okaże się istotny w dłuższej perspektywie - system uruchamiania odpływu. Kiedy usiądziesz w wannie, aby ją wypróbować - co jest równie ważne, jak przymierzanie nowych butów - upewnij się, że nie będzie Ci przeszkadzał system uruchamiający, ponieważ może to zrujnować przyjemność z kąpieli.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.