Argumenty na rzecz wanny

BIała wanna Geberit Soana

Trend jest wyraźny: szczególnie rozwiązania prysznicowe wyprzedziły starą, dobrą wannę. Wanny straciły przychylność opinii publicznej niemal w takim samym stopniu, w jakim prysznice zyskały na popularności.

Dzieje się tak pomimo faktu, że inne produkty sanitarne bledną w porównaniu z wanną. Stanowi ona oazę dobrego samopoczucia i uosabia najczystszą formę higieny osobistej. W końcu Kleopatra kąpała się w mleku - nie brała potem prysznica!

Dla każdego, kto nie ma na imię Kleopatra i ma tylko jedną łazienkę, klasyczna wanna z nadwannowym prysznicem i zasłoną prysznicową to idealna opcja. Jeśli jednak masz trochę więcej miejsca, nie musisz wybierać: możesz rozważyć również wannę wolnostojącą.

Zachowaj przy tym rozsądek: nie pozwól, aby dodatkowa przestrzeń skusiła Cię do wybrania większej wanny. To nie przypadek, że standardowy rozmiar wanny wynosi zazwyczaj 175 cm na 70 lub 75 cm. Wanna powinna mieć rozmiar dostosowany do Twojego ciała, tak by pasować, jak ulał.

Jest jeszcze jeden szczegół wymagający rozważenia, który z pewnością okaże się istotny w dłuższej perspektywie - system uruchamiania odpływu. Kiedy usiądziesz w wannie, aby ją wypróbować - co jest równie ważne, jak przymierzanie nowych butów - upewnij się, że nie będzie Ci przeszkadzał system uruchamiający, ponieważ może to zrujnować przyjemność z kąpieli.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Bądź zawsze na bieżąco

Four images of the Geberit Stories

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience