Utrzymuj perfekcyjną czystość z wyjmowanym wkładem grzebieniowym

Odpływ liniowy Geberit z serii CleanLine – wkład grzebieniowy z możliwością płukania

Odpływ liniowy Geberit CleanLine

Odpływ liniowy Geberit CleanLine jest higieniczny, czysty i piękny. W przeciwieństwie do tradycyjnych odpływów liniowych nie odprowadza wody w sposób niewidoczny, lecz przez elegancki otwarty odpływ ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nie ma ukrytych miejsc, w których mógłby gromadzić się brud i powodować nieprzyjemne zapachy. Wystarczy wyjąć i wypłukać wkład grzebieniowy, szybko wytrzeć kanał CleanLine – i wszystko jest czyste.

Zobacz odpływ liniowy Geberit CleanLine

Wkład grzebieniowy do powierzchni prysznicowej Geberit Setaplano

Geberit Setaplano

Powierzchnia natrysku Geberit Setaplano jest wykonana z wysokiej jakości materiału solid surface i ma łagodne nachylenie prowadzące do odpływu z przodu. Ponieważ nie ma krawędzi ani narożników, to rozwiązanie prysznicowe jest szczególnie łatwe w czyszczeniu. Pokrywę syfonu można zdjąć jednym ruchem nadgarstka. Pod pokrywą znajduje się wkładka grzebieniowa, która chroni odpływ przed zatkaniem. Można go łatwo wyjąć i wyczyścić w mgnieniu oka.

Poznaj Geberit Setaplano

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe