Cyfrowa kontrola produktów z aplikacją Geberit Home

Odsysacz zapachów zintegrowany bezpośrednio z miską WC to fantastyczna funkcja, ponieważ usuwa nieprzyjemne zapachy prosto ze źródła: miski. To właśnie robi wyciąg zapachów Geberit DuoFresh. Po oczyszczeniu powietrza przez filtr urządzenie wypuszcza je z powrotem do pomieszczenia bez żadnych zapachów. Technologia i filtr są ukryte za płytą uruchamiającą, dzięki czemu nie będą umniejszać wyglądu łazienki. Istnieje również możliwość zamontowania światła orientacyjnego, które wskazuje drogę do toalety w nocy

Aby upewnić się, że nie zapomnisz o wymianie filtra i że siła ssania powietrza jest ustawiona na żądanym poziomie, możesz użyć aplikacji Geberit Home do sterowania urządzeniem do usuwania zapachów całkowicie ze swojego smartfona. Zbyt słabe światło orientacyjne? Nie ma problemu — wystarczy otworzyć aplikację Geberit Home i dostosować oświetlenie do żądanego ustawienia.

Usuwanie zapachów przez telefon komórkowy

Czy to wszystko brzmi trochę zbyt technicznie? Nie martw się, nie jest. Obejrzyj nasz film, aby zobaczyć, jak działa aplikacja.

Aplikacja Geberit Home jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android:

Geberit Home App w sklepie Apple
Geberit Home App w sklepie Play

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.