Cyfrowa kontrola produktów z aplikacją Geberit Home

Odsysacz zapachów zintegrowany bezpośrednio z miską WC to fantastyczna funkcja, ponieważ usuwa nieprzyjemne zapachy prosto ze źródła: miski. To właśnie robi wyciąg zapachów Geberit DuoFresh. Po oczyszczeniu powietrza przez filtr urządzenie wypuszcza je z powrotem do pomieszczenia bez żadnych zapachów. Technologia i filtr są ukryte za płytą uruchamiającą, dzięki czemu nie będą umniejszać wyglądu łazienki. Istnieje również możliwość zamontowania światła orientacyjnego, które wskazuje drogę do toalety w nocy

Aby upewnić się, że nie zapomnisz o wymianie filtra i że siła ssania powietrza jest ustawiona na żądanym poziomie, możesz użyć aplikacji Geberit Home do sterowania urządzeniem do usuwania zapachów całkowicie ze swojego smartfona. Zbyt słabe światło orientacyjne? Nie ma problemu — wystarczy otworzyć aplikację Geberit Home i dostosować oświetlenie do żądanego ustawienia.

Usuwanie zapachów przez telefon komórkowy

Aktywuj treści wideo Geberit

Obecne ustawienia prywatności nie pozwalają na korzystanie z tych treści. Czy chcesz aktywować kategorię plików cookie „Komfort/analiza”? Więcej informacji znajduje się w Oświadczeniu o ochronie danych.

Czy to wszystko brzmi trochę zbyt technicznie? Nie martw się, nie jest. Obejrzyj nasz film, aby zobaczyć, jak działa aplikacja.

Aplikacja Geberit Home jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android:

Geberit Home App w sklepie Apple
Geberit Home App w sklepie Play

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.