Więcej przestrzeni w małych łazienkach dzięki produktom oszczędzającym miejsce

iCon WC z modułem sanitarnym Monolith z betonu kamionkowego

Moduł sanitarny Geberit Monolith do WC

Moduł sanitarny Geberit Monolith do WC okazał się wielkim hitem. Z jednej strony cieszy się popularnością jako element designu, który dodaje łazience nowoczesnego charakteru, a z drugiej zachwyca również dzięki swoim sprytnym funkcjom. Montaż odbywa się bez konieczności otwierania ścian lub innych środków konstrukcyjnych. Cała technika sanitarna – w tym spłuczka, mechanizm spłukiwania i rura spłukująca – ukryta jest w eleganckim, opływowym module. Dzięki temu pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne, uporządkowane i nowocześniejsze. To oszczędzające miejsce rozwiązanie nadaje się nie tylko do renowacji, ale także do nowych budynków. Moduł sanitarny Geberit Monolith jest dostępny z okładzinami frontowymi w różnych kolorach, które można łączyć z różnymi okładzinami bocznymi.

Geberit Monolith

Umywalki do wszystkich rozmiarów łazienek

Smukłe wymiary mają znaczenie nie tylko w toalecie, ale również w umywalkach stosowanych w małych łazienkach gościnnych. Geberit oferuje idealną umywalkę do każdego planu piętra i pasujące meble łazienkowe z imponującą ilością miejsca do przechowywania.

Rozwiązania oszczędzające miejsce

Renowacje łazienek z Geberit Monolith

Łazienka przed renowacją
Łazienka po renowacji

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.