Rozwiązania w zakresie natrysków bezbrodzikowych

Natryski bezbrodzikowe to ostatni krzyk mody, ponieważ są one dyskretne i umożliwiają stworzenie pomieszczenia o kompleksowej strukturze, a także bezprogowe wejście do strefy prysznica. Geberit oferuje różnorodne rozwiązania - bez względu na to, które wybierzesz, zapewni ono oczekiwaną, nieograniczoną przyjemność korzystania z prysznica.

Łazienka z panelem do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano

Panel Geberit Setaplano

Nowy panel do natrysków Geberit Setaplano wykonany jest z wysokiej jakości trwałego materiału powierzchniowego. Jego zalety są zauważalne już przy pierwszym dotknięciu. W przeciwieństwie do metalu, szkła lub ceramiki jest on przyjemnie ciepły i jedwabiście gładki w dotyku. Co więcej, ten nieporowaty materiał ma wyjątkowe właściwości antypoślizgowe.

Łazienka z odpływem Geberit CleanLine

Geberit CleanLine

Łączy wyjątkowy wygląd z funkcjonalnością i higieną. Jest umieszczony dyskretnie na krawędzi prysznica, tak aby można było w pełni korzystać z zalet bezbrodzikowego natrysku.

Odpływ ścienny Geberit do natrysku bezbrodzikowego

Odpływ ścienny Geberit

Odpływ ścienny Geberit do pryszniców to sposób na spójne zaprojektowanie łazienki bez barier. Przenosząc odpływ z podłogi na ścianę, można zachować nieskazitelny wygląd wykafelkowanego natrysku bezbrodzikowego i uniknąć stawania na odpływ prysznica.

Rozwiązania w zakresie natrysków bezbrodzikowych

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.