Moduł sanitarny jako element dekoracyjny dla remontowanych lub nowych budynków

Moduł Monolith Lava

Geberit Monolith Plus dodaje elegancji do łazienki. Sprytny moduł sanitarny został opracowany w 2010 roku, aby wypełnić lukę między konwencjonalnymi spłuczkami natynkowymi a spłuczkami ukrytymi zainstalowanymi za ścianą. Od tego czasu Geberit Monolith Plus ze zintegrowaną spłuczką jest używany jako nowy, wszechstronny element dekoracyjny w łazience. Okładzina frontowa jest dostępna w różnych kolorach iz dwoma różnymi okładzinami bocznymi. W nocy cienka taśma LED zapewnia dyskretne, pośrednie światło, gdy tylko ktoś podejdzie do toalety. Geberit Monolith Plus nadaje estetyczny i elegancki wygląd każdej łazience. Kolejną zaletą jest to, że element sanitarny można montować również w ramach remontów bez konieczności wprowadzania zmian konstrukcyjnych.

Okładzina szklana Monolith, czarna
Okładzina szklana Monolith biała
Okładzina szklana Monolith piaskowoszary
Okładzina szklana,Monolith lawa
Okładzina szklana Monolith beton
Okładzina szklana Monolith, łupek

Niezależnie od tego, jaką okładzinę wybierzesz, toaleta z przodu emanuje elegancją. Ponadczasowe kolory idealnie komponują się z każdą łazienką.

Geberit Monolith

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe