Proste spojrzenie na łazienkę w połączeniu z inteligentnymi funkcjami

Łazienka z odpływem liniowym Geberit CleanLine

Odpływ liniowy o purystycznym designie

Ponadczasowy wygląd odpływu linowego Geberit CleanLine doskonale prezentuje się w wersji ze szczotkowanej stali nierdzewnej z polerowanymi lub ciemnymi bokami odpływu. Dzięki eleganckiemu wzornictwu można go wykorzystać w każdym projekcie łazienki.

Natryski bezbrodzikowe

Geberit iCon WC z Monolith w kolorze łupkowym

Elegancko ukryta technologia spłukiwania

Moduł Geberit Monolith otwiera szereg możliwości w projektowaniu łazienek, ukrywając technologię spłukiwania toalety. Ekskluzywne powierzchnie wykonane ze szkła lub kamionki oraz szczotkowanego aluminium lub czarnego chromu tworzą ekscytujące akcenty projektowe zarówno w nowych budynkach, jak i podczas renowacji. Monolith Plus posiada również sprytne funkcje, takie jak zintegrowany system usuwania zapachów, zwiększający komfort w łazience.

Geberit Monolith

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe