Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK

Geberit Polska

Element Urban Talks

Geberit partnerem głównym

Geberit partnerem głównym Element Urban Talks

Element Urban Talks to ważna międzynarodowa konferencja, w której biorą udział architekci, projektanci, miejscy aktywiści oraz tysiące osób, zainteresowanych architekturą, dobrym designem i życiem w wielkim mieście. Głównym partnerem wydarzenia jest Geberit – szwajcarski lider technologii sanitarnej.

Tegoroczna edycja konferencji koncentrować się będzie wokół tematu odpowiedzialności projektantów i architektów za wielkomiejską przestrzeń publiczną. Rozmowy, wykłady i prelekcje dotyczyć będą m. in. wpływu ich decyzji na życie mieszkańców miasta, ale także – przyszłych pokoleń i środowiska. Odpowiedzialne projektowanie czy szacunek dla środowiska to tematy szczególnie bliskie dla Geberit jako odpowiedzialnego społecznie producenta i lidera branży.

Bogaty program wydarzenia obejmuje m. in. wykłady na dwóch scenach, warsztaty, spacery architektoniczne i panel dyskusyjny z udziałem prezesa Geberit Przemysława Powalacza. Debata dotyczyć będzie granic odpowiedzialności – za siebie, za zespół, z którym się pracuje, za jakość naszej pracy i jej wpływ na otoczenie.

Konferencja Element Urban Talks będzie miała miejsce w Krakowie w dniach 29.11 – 1.12, w Nowohuckim Centrum Kultury. Debatę z udziałem Przemysława Powalacza odbędzie się w sobotę, o godz. 17.20. Zapowiada się wyjątkowo inspirujące wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, przestrzenią miejską czy kwestią społecznej odpowiedzialności biznesu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie:

www.elementtalks.com

W ramach współpracy Geberit przygotowuje:

  • debatę „Ścieżka młodych: architekci kontra architekci, czyli młodzi i doświadczeni o współczesnej branży” z
  • udziałem: Aleksandry Chuchro, Liliany Krzyckiej, Aleksandry Kozłowskiej, Jerzego Łątka, Stanisława Łakińskiego, Konstantego Mikołajczaka i Michała Bachowskiego.
  • warsztaty „Kod sensoryczny - psychologia architektury”
  • „Debatę o granicach odpowiedzialności”, którą poprowadzi prezes Przemysław Powalacz z Szymonem Ziobrowskim, dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz Janem Krzysztofem, naczelnikiem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
  • Mikro koncert z warsztatem dźwiękowym, inspirowanym rzeką i dziką przyrodą, autorstwa Michała Zygmunta
  • strefę Geberit wraz z Fabryką Designu i Cafe KOŁO
Geberit partnerem głównym Element Urban Talks