Geberit ProAplikacja na smartfony dla systemów Android i iOS

Wszystko, co oferuje firma Geberit, będzie w przyszłości dostępne dla rzemieślników również na ich urządzeniach mobilnych. Będzie to możliwe za pośrednictwem aplikacji Geberit Pro na smartfony, oferującej hydraulikom wiele przydatnych informacji i narzędzi.

Wszystkie funkcje aplikacji w skrócie

Identyfikator produktów

Rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe od 1964 roku

Dzięki identyfikatorowi produktów można szybko dowiedzieć się, który starszy model spłuczki podtynkowej znajduje się za ścianą. Aplikacja rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe Geberit oferowane od 1964 roku do dnia dzisiejszego, a także systemy pisuarowe Geberit oferowane od roku 1983. Po ich zidentyfikowaniu można wyświetlić bezpośrednio w Geberit Pro wszystkie części zamienne lub zestawy do przebudowy spłuczki podtynkowej

Skaner kodów kreskowych i kodów QR

Szybkie wyszukiwanie informacji o produkcie. Skaner kodów kreskowych i kodów QR odsyła bezpośrednio do dalszych informacji o produktach, takich jak instrukcje montażu, przeglądy części zamiennych i inne opisy produktów.

Katalog produktów

Zawsze dostępny w dowolnej chwili. Przeglądanie całego katalogu w szybki i łatwy sposób oraz błyskawiczne wyszukiwanie wszystkich potrzebnych informacji o produktach, instrukcji montażu, itp.

Części zamienne

Szybkie wyszukiwanie części zamiennych W każdej chwili dostępny jest cały katalog części zamiennych. Można szybko znaleźć pasujące części zamienne i zamówić je według odpowiedniego numeru części.

Zakładki

Własne zakładki użytkownika Teraz, dodając własne zakładki, można szybko i łatwo odnaleźć często wykorzystywane treści, takie jak produkty, dokumenty lub filmy.

Identyfikator produktów wielkim hitem - wszystkie spłuczki podtynkowe od 1964 roku

Dzięki identyfikatorowi produktów Geberit Pro można szybko dowiedzieć się, który starszy model spłuczki podtynkowej znajduje się za ścianą. Aplikacja rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe Geberit oferowane od 1964 roku do dnia dzisiejszego, a także systemy pisuarowe Geberit oferowane od roku 1983. Po ich zidentyfikowaniu można wyświetlić bezpośrednio w Geberit Pro wszystkie części zamienne lub zestawy do przebudowy spłuczki podtynkowej