Przyjemne miejsce do siedzenia

Czasami po prostu nie czujesz się zbyt dobrze. Brakuje Ci energii i masz wrażenie, że stoisz na chwiejnych nogach. Czy brzmi to znajomo? W takie dni nawet prysznic może być wyzwaniem.

Łazienka Geberit z siedziskiem

Siedzenie pod prysznicem

Naprzemienne gorące i zimne prysznice poprawiają krążenie i często mogą zdziałać cuda.

Dzięki natryskom bezbrodzikowym, zoptymalizowanej podłodze oraz zamontowaniu siedziska prysznicowego, można zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w strefie prysznica. W zależności od preferencji, siedziska prysznicowe mogą mieć regulowaną wysokość lub można je zamontować na stałej wysokości; są też dostępne siedziska przenośne, które można zawiesić. Dzięki zintegrowanej funkcji składania wytrzymują one obciążenia i zajmują bardzo mało miejsca. Nawet stabilny stołek załatwi sprawę, pod warunkiem, że nadaje się do wilgotnych miejsc.

Natrysk z ławką wyłożoną płytkami

Stołek może być bardzo praktyczny

Siedzenie i rozkoszowanie się ciepłą wodą pod prysznicem jest nie tylko cudownie relaksujące - stołek pod prysznicem może być również używany jako bardzo wygodny podnóżek; na przykład do golenia nóg lub hydroterapii gorącą i zimną wodą.

Co prawda siedzisko lub stołek pod prysznicem nie zawsze są najbardziej stylowym elementem wystroju. Odpowiednią alternatywę dla konwencjonalnego siedzenia stanowi ławka zintegrowana z prysznicem. Dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi i kolorowi można ją idealnie dopasować do ogólnego wystroju, zapewniając jednocześnie dodatkową powierzchnię do siedzenia lub dodatkowe miejsce na akcesoria łazienkowe.

Porady w specjalistycznych sklepach

Jeśli rozważasz umieszczenie siedziska pod przyszłym prysznicem, gorąco polecamy konsultację w najbliższym specjalistycznym sklepie. Będzie on w stanie udzielić najlepszych porad.

Twoja dodatkowa korzyśćZnajdź inspirację i wsparcie w planowaniu swojej nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.