Rejestracja gwarancjiPrzedłuż okres gwarancji na swoją toaletę myjącą Geberit AquaClean.

Przedłuż okres gwarancji na swoją toaletę myjącą Geberit AquaClean. W trzecim roku okresu gwarancji, w przypadku wystąpienia wad produktu lub materiału firma Geberit gwarantuje bezpłatną dostawę części zamiennych. Prosimy w tym celu wypełnić formularz gwarancyjny w ciągu 90 dni roboczych od daty instalacji.

Dane osobowe

Forma zwrotu*
Imię*

Nazwisko*

Firma

Ulica*

KOD *

Miejscowość *

E-mail*

Prywatny nr tel.

Zastosowanie w celach prywatnych?*

Informacje o produkcie

Data instalacji*
Numer seryjny*

Informacje o instalatorze

Instalator*

Imię

Nazwisko

Ulica*

KOD*

Miejscowość *

Dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby obsługi serwisowej i nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Geberit Sp. z o.o. informacji o nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów łazienkowych, korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. Preferowana forma kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geberit Sp. z o.o. moich podanych wcześniej, po nawiązaniu kontaktu, danych do celów związanych z badaniami rynku, reklamą, analizą oraz informowanie mnie aktualnych ofertach, usługach, nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów sanitarnych korzystając z danych kontaktowych podanych przeze mnie poprzez ponisze kanały informacji:

Zezwolenie udzielone Geberit Sp. z o.o. mogę w każdej chwili – także częściowo – wycofać ze skutkiem na przyszłość, w szczególności korzystając z podanych w stopce danych kontaktowych (stopka redakcyjna).

Informujemy, że zgoda może być w każdej chwili wycofana. Aby wycofać zgodę należy wysyłać wiadomość e-mail na adres geberit.pl@geberit.com. Jednocześnie informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i mogą być przekazane firmom z Grupy Geberit. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.