Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

Geberit ProApp

Aplikacja na Android i iOS

Wszystkie funkcje aplikacji w skrócie

Menu główne Geberit ProApp

Skaner kodów kreskowych i kodów QR

Szybkie wyszukiwanie informacji o produktach

Skaner kodów QR i kodów kreskowych wyświetla szczegółowe informacje o produktach m.in. instrukcje montażu, zestawienia części zamiennych i dodatkowe opisy produktów.

Katalog produktów

Zawsze dostępny i w zasięgu ręki

Szybko i wygodnie wyszukuj niezbędne informacje o produktach, instrukcje montażu i inne dane, przeglądając katalog główny.

Identyfikator produktu

Rozpoznaje każdy model wyprodukowany od 1964 r.

Z identyfikatorem produktu w okamgnieniu dowiesz się, jakie stare spłuczki podtynkowe kryją się w każdej ścianie. Identyfikator rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe Geberit produkowane od 1964 roku aż do dziś. Wystarczy określić typowe cechy charakterystyczne produktu. Rozpoznane części zamienne lub zestawy adaptacyjne spłuczek podtynkowych można wyszukać i zamówić bezpośrednio w aplikacji Geberit ProApp.

Katalog części zamiennych

Szybki wybór właściwej części zamiennej

Cały katalog części zamiennych jest zawsze dostępny. Można w nim szybko wyszukać i bezpośrednio zamówić odpowiednie części zamienne.

Film montażowy

Prosty i szybki montaż

Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do kanału YouTube Geberit i wyświetlić wszystkie dostępne filmy dotyczące montażu i obsługi.

  • Geberit ProApp na smartfony z systemem Android i iOS

Cała oferta Geberit dla fachowców będzie docelowo dostępna na smartfonie. Będzie to możliwe za pośrednictwem nowej aplikacji Geberit ProApp na smartfony, w której będzie można wyszukać przydatne informacje i pomoce robocze dla instalatorów.

Highlight: Identyfikator produktu – rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe produkowane od 1964 r.

Z identyfikatorem produktu Geberit ProApp w okamgnieniu dowiesz się, jakie stare spłuczki podtynkowe kryją się w każdej ścianie. Identyfikator rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe Geberit produkowane od 1964 roku aż do dziś. Rozpoznane części zamienne lub zestawy adaptacyjne spłuczek podtynkowych można następnie bezpośrednio wyszukać w aplikacji Geberit ProApp.