Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

Geberit OnTour 2017

Nowe miejsca, nowe wyzwania!

Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Zakończyliśmy kolejną edycję Geberit OnTour. W tym roku spotkania poświęcone były głównie nowemu produktowi jakim jest Geberit Volex. Z okazji wprowadzenia na polski rynek nowego produktu zorganizowaliśmy cykl śniadań, na których pijąc aromatyczną kawę i jedząc pyszne posiłki mieliście okazję poznać nasze produkty, a szczególnie nowy system rurowy Geberit Volex. Dodatkowo w czasie spotkań czekały na Was atrakcyjne rabaty, specjalne warunki zakupu produktów Geberit i wiele innych atrakcji. Był to również czas na spotkanie z naszymi Doradcami Handlowymi.

Na tym jednak nie koniec. Trzy osoby, które w czasie danego śniadania zrobiły największe zamówienia otrzymały zaproszenie na rodzinny event weekendowy Volex OnTour. Zaproszenie na weekendowe wydarzenie można było otrzymać również biorąc udział w zawodach w zaciskaniu rur.

Eventy weekendowe Geberit Volex OnTour

Geberit Volex OnTour zaplanowany był na okres wiosenno-letni co sprawiło, że był to idealny czas do spędzania weekendów z rodziną ma świeżym powietrzu, a najlepiej nad wodą. I właśnie na takie spędzenie czasu zaprosiliśmy Was.

Wydarzenia miały charakter rekreacyjno-sportowym i zapraszaliśmy na nie również Wasze rodziny. Nie zabrakło na nich atrakcji sportowych, zabaw dla dzieci i czasu relaksu dla pań. Na osoby biorące udział w rywalizacjach czekały atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzymał zaproszenie na Finał On Tour!

Nagrodą główną w tym roku było zaproszenie dla ponad 40 osób na Finał OnTour, czyli niezapomnianą wyprawę na połów ryb do Szwecji.