Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

DESIGN MEETS FUNCTION

Geberit zaprasza na targi Warsaw Home

Międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home startują już 3 października. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie środkowo-wschodniej, przyciągające dziesiątki tysięcy wielbicieli dobrego designu, architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów. Geberit przygotował dwa stoiska, na których prezentuje nową filozofię „design meets function”.

Na targach pojawią się mobilne sale ekspozycyjne. Geberit Promo Truck posłuży prezentacji najnowszych produktów, w tym kolekcji ceramiki i mebli Geberit Acanto, oferującej wyjątkowo atrakcyjne połączenie przemyślanego designu i najwyższej jakości.

Druga mobilna sala, Geberit Comfort Truck, to wyjątkowa przestrzeń, poświęcona toaletom myjącym Geberit AquaClean. Dla chętnych będzie to okazja do dokładnego zapoznania się z działaniem i przetestowania toalety myjącej. Dodatkowo - na odwiedzających czekają miłe niespodzianki.

Specjalnie na targi Geberit przygotował również strefę spotkań, czyli kawiarnię, w której będzie można zapoznać się z informacjami na temat działalności społecznej Geberit i zaangażowania w ochronę przyrody oraz obejrzeć „Fabrykę Designu”, wystawę prezentującą proces powstawania produktów krok po kroku. Tam także zostanie udostępnione wyjątkowe słuchowisko „Usłysz rzekę”, stworzone w ramach programu „Strażnicy Rzek WWF”.

Zapraszamy na stoisko Geberit: Hala B - nr B1.45 oraz B2.35