Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK

Geberit Polska

CZYSTY KOMFORT

W RYTMIE JAZZU

Tegoroczna, dziewiąta edycja Młyn Jazz Festival odbyła się w dniach 5-7 lipca w Wadowicach. To wyjątkowe święto muzyki, przyciągające co roku rzesze fanów jazzu, obfitowało w atrakcje. Światowej klasy artyści, lipcowa pogoda oraz doskonała lokalizacja to tylko niektóre z nich. Patronat nad wydarzeniem objął Geberit.

GWIAZDY ŚWIATOWEGO FORMATU

W piątkowy wieczór, po godzinie 20:00, na małej scenie festiwalowej, imprezę otworzył zespół “Laboratorium” oraz artysta Raul Midon. W piątek od godziny 18.00 zagrali Anja Sei, Peter Cinotti, Joss Stone i młodzi artyści - Marta Wajdzik oraz laureaci Junior Młyn Jazz Festival. Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem popisów muzycznych, jakie słuchaczom zafundowali Mario Biondi, Matt Dusk oraz Macy Gray. Wszystko w jednym miejscu. Nasz Geberit Comfort Truck, równie wysublimowany jak muzyka jazzowa, także stawił się na miejscu. Zajął miejsce niedaleko sceny i… zrobił nie mniejszą furorę niż muzycy. Na pokładzie ciężarówki na uczestników festiwalu czekała pyszna kawa, odprężająca strefa chillout oraz leżaki, chętni mogli wziąć także udział w konkursach.

GEBERIT równie wysublimowany jak jazz

W doskonale zaaranżowanej przestrzeni nowoczesnej ciężarówki znalazło się miejsce na cały szereg nowości produktowych – od przycisków spłukujących (w tym udoskonalony Sigma50), przez najnowszą toaletę myjącą Geberit AquaClean Sela, po ceramikę Geberit. Niektórzy zwiedzający mieli okazję zobaczyć ceramikę z najnowszej serii Geberit Acanto oraz przetestować po raz pierwszy toaletę myjącą, która jest nowoczesną odpowiedzią na higienę intymną. Geberit AquaClean oferuje możliwość mycia delikatnym strumieniem wody za jednym naciśnięciem przycisku – kompleksowo i skutecznie. Każdy powinien doświadczyć całkowicie nowego poczucia świeżości, jakie dają nasze toalety myjące, a także pewności siebie przez cały dzień, w każdym miejscu i sytuacji.