Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

ZOBACZ STOISKO GEBERIT

NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INSTALACJE!

Wyjątkowe stoisko Geberit na Targach Instalacji

  • Geberit na Targach Instalacje 2018

Już 23 kwietnia 2018 rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Instalacje 2018, na których Grupa Geberit pokaże najnowsze produkty marek Geberit i KOŁO .

Targi w Poznaniu będą wyjątkową okazją, żeby zobaczyć i przetestować najnowsze produkty Geberit i KOŁO. Pod jednym dachem, na ogromnej powierzchni - kilkuset metrów kwadratowych, znajdą się wszystkie ekspozycje mobilne Geberit. Połączymy część łazienkową i instalacyjną, żeby zwiedzającym zaprezentować wszystkie innowacje i rozwiązania na żywo – od toalet myjących Geberit AquaClean, przez eleganckie produkty marki KOŁO, po najnowsze systemy instalacyjne prosto ze Szwajcarii. Wszystko to w futurystycznym pawilonie, stworzonym specjalnie na tę okazję.

Nasze stoisko kierowane jest zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i wszystkich zainteresowanych innowacjami w łazienkach – w tym do osób myślących o remontach domów lub mieszkań. Oprócz prezentacji produktów takich jak Geberit AquaClean czy Geberit Setaplano , nowości produktowych systemu Volex i umywalek Variform, będzie można zrelaksować się w Strefie VIP i poczuć niczym bohater „Gry o tron” dzięki specjalnej instalacji.

Zapraszamy od 23-27 kwietnia do MTP w Poznaniu.

Zobacz jak powstawała nasza ekspozycja na Targi Instalacje