Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

GEBERIT ZAPRASZA

NA TARGI 4 DESIGN DAYS

Największa w naszej części Europy impreza, poświęcona architekturze i designowi, czyli 4 Design Days, odbędzie się w dniach 24-27 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongre-sowym oraz w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach. Geberit będzie obecny jako partner wydarzenia, wystawca oraz patron merytoryczny profesjonalnych paneli dyskusyjnych.

W imprezie udział weźmie 300 wystawców, 9 tys. gości biznesowych i ponad 25 tys. miłośników dobrego projektowania. Ważnym tematem, podejmowanym przez uczestników konferencji oraz targów, jest w tym roku ekologia. Jak powstrzymać zanieczyszczenie środowiska, ograniczyć zużycie energii i produkcję gazów cieplarnianych? Na te i podobne pytania odpowiadać będą światowej sławy architekci, designerzy, deweloperzy i inwestorzy z branży nieruchomości. Pierwsze dwa dni adresowane są głównie do profesjonalistów, zajmujących się architekturą oraz desi-gnem. To właśnie na 24 i 25 stycznia zaplanowano sesje dyskusyjne z udziałem najbardziej cenionych architektów, designerów i specjalistów z Polski i zagranicy. Kolejne dwa dni wydarzenia są dedykowane klientom B2C.

Szczególnie polecamy sesje tematyczne, które Grupa Geberit objęła patronatem merytorycznym:

  • „Zrównoważone miasto przyszłości”, 24.01
  • „Droga do innowacyjności i wyższych przychodów, 25.01
  • „Outside the box – czas tradycyjnych hoteli bezpowrotnie przeminął”, 25.01
  • „Edukacja na miarę czasów”, 25.01
  • „Koniec cywilizacji jednorazowego użytku?”, 25.01

Oprócz tego, na wystawie nr PS09 w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek goście 4 Design Days, będą mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami produktowymi na interaktywnym stoisku Grupy Geberit.
Zapowiadają się 4 dni pełne wrażeń i inspiracji, owocnych spotkań i wymiany doświadczeń.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na stronie www.4dd.pl do 20 stycznia 2019 r.