Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

GRAN HOTEL MIRAMAR

NA MIARĘ KRÓLEWSKICH OCZEKIWAŃ

W 2016 roku ten pięciogwiazdkowy hotel został przywrócony do dawnego splendoru. Podczas gdy lobby hotelowe znajduje się w zapierającym oddech dziedzińcu, w 190 apartamentach ukryto nowoczesną technologie i innowacyjny design.

W ciągu prawie 100 lat istnienia ten wspaniały budynek przy Paseo de Reding w Maladze wiele widział. Oficjalnie otwarty w 1926 r. przez króla Alfonsa XIII, a w późniejszych latach wykorzystywany jako szpital polowy w czasie hiszpańskiej wojny domowej oraz jako budynek sądu od 1987 do 2007 roku.

DAWNE MURY, NOWY BLASK

W 2016 roku nieruchomość Miramar została kupiona przez Grupę Santos Hotels, która przywróciła jej dawną świetność jako hotel. Klasyczna elegancja i wysoka jakość wykonania okazały się kluczowe także przy remoncie łazienek. Oferują one ciekawy design, komfort i efektywność energetyczną. Dlatego nie zaskakuje fakt, że w przestrzeni łazienkowej można znaleźć rozwiązania Geberit.

KNOW-HOW

  • System instalacyjny Geberit Duofix
  • Spłuczki podtynkowe Geberit Omega, Sigma 8 cm i Sigma 12 cm
  • Przyciski spłukujące Geberit Omega30 & Sigma50
  • Baterie bezdotykowe Geberit z zasilaniem generatorowym
  • Pisuary Geberit Preda

GRAN HOTEL MIRAMAR

Właściciel budynku: Grupa Santos Hotels
Project architektoniczny: Estudio Segui, Málaga