Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK

Doradcy Handlowi i Techniczni

Hurt

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk

Menedżer Regionu H1
Witold Kołodziej

Doradca Techniczny Kraków
Waldemar Chechelski +48 601 288 292
waldemar.chechelski@geberit.com

Doradca Handlowy Kraków
Jerzy Walenciak +48 693 552 210
jerzy.walenciak@geberit.com

Doradca Handlowy Rzeszów
Maciej Szymański +48 605 324 422
maciej.szymanski@geberit.com

Doradca Handlowy Katowice
Bogusław Jankowski +48 505 199 161
boguslaw.jankowski@geberit.com

Doradca Techniczny Katowice
Marek Schymik +48 605 324 344
marek.schymik@geberit.com

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk

Menedżer Regionu H2
Marcin Sołtysek

Doradca Techniczny Poznań
Jakub Andrzejak +48 695 351 950
jakub.andrzejak@geberit.com

Doradca Handlowy Łódź
Andrzej Kotynia +48 785 857 233
andrzej.kotynia@geberit.com

Doradca Handlowy Wrocław
Rafał Sobota +48 505 199 178
rafal.sobota@geberit.com

Doradca Handlowy Poznań
Paweł Pytlak +48 505 199 174
pawe.pytlak@geberit.com

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk

Menadżer Regionu H3
Piotr Ernst

Doradca Techniczny Gdańsk
Krzysztof Jodłowski +48 693 870 275
krzysztof.jodlowski@geberit.com

Doradca Handlowy Gdańsk
Agata Pająk +48 505 199 196
agata.pajak@geberit.com

Doradca Handlowy Bydgoszcz
Krzysztof Wawrzyniak +48 605 324 334
krzysztof.wawrzyniak@geberit.com

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk

Menedżer Regionu H4
Mirosław Czyżewski

Doradca Techniczny Warszawa
Tomasz Łakota +48 607 309 939
tomasz.lakota@geberit.com

Doradca Handlowy Warszawa
Cezary Pacek +48 693 552 272
cezary.pacek@geberit.com

Doradca Handlowy Warszawa
Adam Wnuk +48 505 199 204
adam.wnuk@geberit.com

Doradca Handlowy Białystok
Wojciech Parzych +48 505 199 376
wojciech.parzych@geberit.com