Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

Geberit w Polsce

dowiedz się więcej o naszych spółkach

Polska firma dystrybucyjna Geberit Sp. z o.o. została zarejestrowana w listopadzie 1995 roku. Obecnie obejmuje zasięgiem swojego działania obszar całego kraju.

Sprzedaż naszych produktów odbywa się wyłącznie poprzez sieć dystrybutorów.

Fachową opiekę nad naszymi klientami sprawuje fachowy zespół doradców technicznych i handlowych, a także ogólnopolska sieć certyfikowanych przez firmę Geberit serwisantów.

Wybudowana w roku 2001 siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ul. Postępu 1. Mieści się tutaj nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne oraz działy obsługi zamówień, marketingu, produktów, finansów.

Geberit Produkcja Sp. z o.o. obejmuje Centrum Dystrybucji w Kole oraz dwa zakłady produkcyjne – w Kole i we Włocławku, które odpowiadają za produkcję ceramiczną.

To tam, od ponad 50 lat w Kole i od ponad 20 lat we Włocławku, powstają najwyższej jakości wyroby, tworzące niepowtarzalny styl i nieocenioną funkcjonalność naszych łazienek – zarówno tych w sferze prywatnej, jak i publicznej.

To właśnie do Koła, gdzie znajdują się centralne magazyny trafiają nasze produkty z polskich fabryk, a dopiero stamtąd odpowiednio skompletowane, do odbiorców na całym świecie.

Obie lokalizacje spółki Geberit Produkcja zatrudniają łącznie ok. 1200 osób.

Geberit Service Sp. z o.o. pełni funkcje usługowe dla wszystkich spółek z Grupy Geberit w Polsce.

Zakres działalności obejmuje kwestie księgowe, zakupowe, IT/SAP oraz badania i rozwój.

Spółka. zatrudnia w sumie ok. 90 osób.

Zakład produkcyjny w Ozorkowie odpowiada za produkcję kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych oraz złączek.

Obecnie Geberit Ozorków Sp. z o.o. zatrudnia ok. 200 osób.