Nowa funkcja wyszukiwania w Katalogu Online

Nasza nowa funkcja wyszukiwania zaprowadzi Cię tam, gdzie potrzebujesz w mgnieniu oka. Udoskonaliliśmy funkcję wyszukiwania pełnotekstowego, dzięki czemu wyniki wyszukiwania, które otrzymujesz, są właściwe i odpowiednio uszeregowane. Dla Twojej wygody rozszerzyliśmy również funkcje filtrowania. Szczególnie w przypadkach, gdy istnieje kilka możliwych trafień, filtry pomagają jeszcze bardziej zawęzić wyszukiwanie. Kliknięcie w interesujący Cię artykuł przeniesie Cię bezpośrednio do szczegółowego widoku.

Wypróbuj sam naszą nową funkcję wyszukiwania!

Skorzystaj z inteligentnej funkcji wyszukiwania

Skorzystaj z inteligentnej funkcji wyszukiwania

Od samego początku staramy się pomóc Ci znaleźć artykuł, którego potrzebujesz. Funkcja autouzupełniania oznacza, że ​​funkcja wyszukiwania zaczyna działać, gdy nadal wpisujesz termin w polu wyszukiwania. Często wyszukiwane terminy są wyświetlane tutaj, aby Ci pomóc. Proponujemy również maksymalnie pięć produktów i tabel części zamiennych, które pasują do Twojego wyszukiwania.

Dalsze pomocne informacje na temat produktu zostaną podane w przeglądzie wyszukiwania, abyś mógł mieć pewność, że tego szukasz.

Zawęź wyniki wyszukiwania

Zawęź wyniki wyszukiwania

Niektóre wyszukiwane hasła generują dużą liczbę trafień. Nawet za dużo. Rozumiemy, że nie chcesz klikać w niezliczoną ilość wyników wyszukiwania, dlatego nasza funkcja wyszukiwania zaczyna się od wyświetlania wyników, które najlepiej pasują do Twojego wyszukiwania.

Rozszerzyliśmy również nasze funkcje filtrowania, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni produkt tak szybko, jak to możliwe. Pomagają one doprecyzować i zawęzić wyszukiwanie. W przyszłości będzie można filtrować według podkategorii lub innych kryteriów pasujących do zapytania.

Lista wyszukiwania zawiera już dodatkowe informacje na temat artykułów, co jest kolejną funkcją, która ma pomóc w szybkim odnalezieniu odpowiedniego artykułu.

Znajdź produkty za pomocą opcji nawigacji

Znajdź artykuły za pomocą opcji nawigacji

Zamiast korzystać z klasycznej funkcji wyszukiwania, możesz również przejść bezpośrednio do kategorii produktów za pomocą nawigacji w katalogu. W tym widoku dostępne są również różne podkategorie i nowe funkcje filtrowania, które pomogą Ci szybko znaleźć potrzebny artykuł.

Wypróbuj funkcję wyszukiwania teraz w Katalogu Online