Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

Ludzie w Geberit

Co oferujemy

Ekscytujące wyzwania

  • Pracownicy Geberit - ekscytujące wyzwania

Stań się częścią naszego sukcesu. Z nami masz szansę doświadczyć pasjonujących wyzwań w różnych dziedzinach.

Przegląd stanowisk pracy w Geberit

Ukierunkowane wsparcie

  • Pracownicy Geberit - ukierunkowane wsparcie

Geberit inwestuje w przyszłość swoich pracowników – już od samego początku.
Nasi pracownicy mogą korzystać z wielu możliwości doskonalenia zawodowego, do których należą na przykład:

  • szkolenia wprowadzające, obejmujące wszechstronne informacje na temat asortymentu produktów oraz najważniejszych faktów z naszej historii i kultury,
  • odbywające się dwa razy w roku rozmowy na temat osobistych i zawodowych możliwości rozwoju,
  • „Potentials Management Program” skierowany do szczególnie utalentowanych i ambitnych pracowników,
  • solidne kształcenie i skuteczne doradztwo dla naszych praktykantów i stażystów.

Zaangażowanie, które się opłaca

  • Pracownicy Geberit -–zaangażowanie, które się opłaca

Geberit oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia. Z ankiet wynika, że pracownicy czują się związani z naszym przedsiębiorstwem i są zadowoleni z warunków, na jakich pracują.

Geberit nagradza dobre wyniki:

  • w ramach zróżnicowanej struktury wynagrodzeń, opartej na uniwersalnym modelu oceny profilów poszczególnych stanowisk,
  • możliwości rozwoju zawodowego nowych pracowników – możemy pochwalić się wysokim wskaźnikiem zatrudnienia stażystów,
  • perspektywy dla każdego – Geberit obsadza co najmniej połowę wszystkich stanowisk menedżerskich własnymi pracownikami.

Wynagrodzenie oraz inne świadczenia

Każdy pracownik przyczynia się do naszego sukcesu. Dzięki systemowi wynagrodzeń powiązanemu z efektywnością pracy możemy dostrzec zarówno sukcesy poszczególnych osób jak i całej Firmy.

Jednak wynagrodzenie to nie wszystko co oferujemy:

Program Akcji Pracowniczych
Nasi pracownicy mają możliwość zakupu akcji firmy Geberit na preferencyjnych warunkach. Tym samym stają się współwłaścicielami firmy. Pracowniczy program zakupu akcji określa podstawowe zasady zakupu akcji.

Zakupy pracownicze
Każdy z pracowników Grupy Geberit ma prawo zakupu naszych produktów (marki Geberit, KOŁO i Keramag) po preferencyjnych cenach.

Opieka medyczna
Od pierwszego dnia pracy każdy pracownik jest objęty systemem profilaktycznej opieki medycznej Grupy Lux Med. Opieka obejmuje badania profilaktyczne niezbędne do wykonywania pracy, jednak już po okresie próbnym każdy ma możliwość wykupienia dla siebie i członków rodziny dodatkowej opieki medycznej na korzystnych warunkach.

Ubezpieczenia Grupowe
Każdy pracownik Grupy Geberit możesz skorzystać z Grupowego Ubezpieczenia na Życie PZU, dostępnym w kilku wariantach (ubezpieczenie to opłacoane jest przez pracownika). Natomiast po okresie próbnym jest możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Pramerica/MetLife opłacanego przez pracodawcę.

Przyjemności
Imprezy integracyjne– w stały kalendarz Grupy wpisane są dwa, wspólnie celebrowane wydarzenia: Wigilia oraz Festyn Rodzinny. Wigilia organizowana jest dla pracowników w każdej lokacji odrębnie. Natomiast Festyn odbywa się raz w roku w wybranej miejscowości, w której znajduje się jedna z fabryk Geberit. Na Festyn zapraszamy całe rodziny naszych pracowników.

Czas po pracy – poza pracą łączą nas też pasje. Wspólne zajęcia sportowe pozwalają nam nabrać dystansu do pracy, odpocząć od codziennych obowiązków i polepszyć swoje samopoczucie. Jeśli lubisz: biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę lub łowić ryby, to nasze drużyny Geberit czekają na Ciebie!