Reksio pod prysznicem

Oczywiście porządny łapacz włosów chroni odpływ przed źdźbłami trawy i sierścią psa

Właściciele psów nazbyt dobrze wiedzą, że czworonożny przyjaciel tarzający się radośnie na łące lub na poboczu ścieżki, będzie po spacerze wymagał dokładnego mycia. Najłatwiejszym sposobem na usunięcie błota i brudu jest umieszczenie go w wannie lub pod prysznicem. Jednak nasz pupil nie zawsze jest fanem takich zabiegów - czasami próbuje uciec, aby uniknąć zamoczenia.

Zarówno w przypadku dużych, jak i małych zwierząt wanna jest najlepszym miejscem do umycia psa w spokoju. Nie może on łatwo uciec z wanny, zatem opłukanie go nie stwarza problemu. Jednakże w przypadku większych i cięższych psów bezpieczne włożenie psiaka do wanny i wyjęcie go z niej jest praktycznie niemożliwe. Jeśli przemoczony pies wyskoczy z wanny, istnieje realne ryzyko urazu zarówno u zwierzęcia, jak i u człowieka.

W takim przypadku bezpieczniej jest umieścić zabłoconego psiaka pod prysznicem. Czynnośc ta jest najłatwiejsza w przypadku bezbrodzikowego natrysku, ponieważ nie przeszkadzają tu żadne krawędzie, zapewniając łatwy dostęp. Jedyne, co należy zrobić, to puścić wodę.

Aby zapobiec zatkaniu odpływów, przed rozpoczęciem mycia psa należy usunąć z sierści grubsze zabrudzenia, takie jak liście. Oczywiście łapacz włosów chroni odpływ przed źdźbłami trawy i sierścią psa. Zintegrowana wkładka grzebieniowa w kanale prysznicowym Geberit zapobiega zapychaniu się odpływu. Teraz zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby pupil mógł cieszyć się kąpielą.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.