Reksio pod prysznicem

Właściciele psów nazbyt dobrze wiedzą, że czworonożny przyjaciel tarzający się radośnie na łące lub na poboczu ścieżki, będzie po spacerze wymagał dokładnego mycia. Najłatwiejszym sposobem na usunięcie błota i brudu jest umieszczenie go w wannie lub pod prysznicem. Jednak nasz pupil nie zawsze jest fanem takich zabiegów - czasami próbuje uciec, aby uniknąć zamoczenia.

Zarówno w przypadku dużych, jak i małych zwierząt wanna jest najlepszym miejscem do umycia psa w spokoju. Nie może on łatwo uciec z wanny, zatem opłukanie go nie stwarza problemu. Jednakże w przypadku większych i cięższych psów bezpieczne włożenie psiaka do wanny i wyjęcie go z niej jest praktycznie niemożliwe. Jeśli przemoczony pies wyskoczy z wanny, istnieje realne ryzyko urazu zarówno u zwierzęcia, jak i u człowieka.

W takim przypadku bezpieczniej jest umieścić zabłoconego psiaka pod prysznicem. Czynnośc ta jest najłatwiejsza w przypadku bezbrodzikowego natrysku, ponieważ nie przeszkadzają tu żadne krawędzie, zapewniając łatwy dostęp. Jedyne, co należy zrobić, to puścić wodę.

Aby zapobiec zatkaniu odpływów, przed rozpoczęciem mycia psa należy usunąć z sierści grubsze zabrudzenia, takie jak liście. Oczywiście łapacz włosów chroni odpływ przed źdźbłami trawy i sierścią psa. Zintegrowana wkładka grzebieniowa w kanale prysznicowym Geberit zapobiega zapychaniu się odpływu. Teraz zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby pupil mógł cieszyć się kąpielą.

Twoja dodatkowa korzyśćInspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.