Plamy w łazience - cześć 5 powstające po środkach i tabletka do czyszczenia WC

Aktywuj treści wideo Geberit

Obecne ustawienia prywatności nie pozwalają na korzystanie z tych treści. Czy chcesz aktywować kategorię plików cookie „Komfort/analiza”? Więcej informacji znajduje się w Oświadczeniu o ochronie danych.

Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedź. Marianne Krüger, pracująca w pracowni chemicznej w Geberit, wyjaśnia, jak żółtawe lub niebieskawe plamy na deskach i miskach WC mogą być spowodowane przez środki czyszczące zawierające chlor i kwas oraz jak je zapobiegać lub usuwać.

Te specjalne środki czyszczące WC mogą być używane tylko do czyszczenia miski WC. Jeśli trafią na plastikowe części toalety, zawsze należy je szybko wytrzeć wilgotną szmatką lub gąbką, aby zapobiec powstawaniu plam.

Dowiedz się więcej o serii “Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedź“:

Część 1: Plamy w łazience po farbowaniu włosów
Część 2: Plamy w łazience po środkach higienicznych i środkach do czyszczenia łazienek
Część 3: Plamy w łazience po lakierze i zmywaczu do paznokci
Część 4: Plamy w łazience - z powodu osadów z kamienia i krzemianów

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe

Bądź zawsze na bieżąco

Newsletter Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience