Geberit

Pisuary Geberit –
wszystkie zalety z jednego źródła

Ogólna koncepcja oszczędzania wody

Wszystkie części pisuarów Geberit zostały zaprojektowane z myślą o minimalnym zużyciu wody bez uszczerbku dla higieny.

Optymalne spłukiwanie

Oryginalna geometria wewnętrzna oraz odpowiednio dopasowana głowica tryskaczowa zapewniają optymalne spłukiwanie nawet tak niewielką ilością wody spłukującej jak 0,5 litra.

Wstecz

Zmienna ilość wody spłukującej

Bateria z wbudowanym regulatorem przepływu optymalizuje ilość wody spłukującej na podstawie ciśnienia wody w instalacji budynku.

Wstecz

Rozwiązanie bezwodne

Pisuary Geberit Preda i Selva mogą być również obsługiwane bez użycia wody. Ich specjalnie zaprojektowany hybrydowy syfon zapewnia wysoką wydajność.

Wstecz

Doskonała estetyka

Wszystkie komponenty instalacji do pisuarów Geberit są idealnie do siebie dopasowane, zapewniając doskonałe wrażenia wizualne. Ponadczasowy kształt – pasujący do każdego otoczenia.

Zróżnicowany kształt

Przyciski uruchamiające Geberit są dostępne w różnych kształtach i kolorach, wykonane z różnych surowców. Ręczne i bezdotykowe uruchamianie spłukiwania.

Wstecz

Dwa pisuary w ofercie

Teraz jakością wyrobów Geberit odznaczają się również pisuary – smukły pisuar Preda oraz solidny pisuar Selva. Oba modele są dostępne w różnych wersjach, łącznie z wersją bezwodną.

Wstecz

Dopasowane ścianki międzypisuarowe

Szeroki asortyment dopasowanych ścianek międzypisuarowych ze szkła w różnych kolorach lub z tworzywa sztucznego stanowi doskonałe uzupełnienie instalacji do pisuarów Geberit.

Wstecz

Wbudowane sterowanie

Wbudowany system spłukiwania pisuaru jest wykonany perfekcyjnie pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Jednostka sterująca jest niemal w całości ukryta pod pisuarem.

Wstecz

Łatwa instalacja

Cechą wyróżniającą wyroby Geberit jest prostota instalacji. Ten aspekt jest zawsze stawiany na pierwszym miejscu.

Regulowany syfon

Wysokość obudowy syfonu można regulować bez użycia narzędzi. Idealne dopasowanie komponentów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wstecz

Wstępnie zmontowane elementy instalacji

Wstępnie zmontowane elementy instalacji wyrobów Geberit gwarantują sprawdzona wygodę instalacji oraz niezawodność funkcjonowania elementów, które są ukryte za ścianą.

Wstecz

Zrównoważone i przyjazne dla środowiska rozwiązanie

Ponieważ pisuary Geberit są produkowane z wykorzystaniem niewielu zasobów, ich wytwarzanie przyczynia się do spełniania surowych norm obowiązujących w branży zrównoważonego budownictwa.

Oszczędność wody

Wszystkie części zostały zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu wody. Oryginalnie zaprojektowana instalacja do pisuaru zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu zasobów.

Wstecz

Minimalne zużycie

Pisuar Geberit jest wyrobem przyjaznym dla środowiska dzięki zastosowaniu syfonu hybrydowego oraz na przykład niezależnego zasilania.

Wstecz

Łatwe dostosowanie do każdych potrzeb

Pisuar Geberit jest zawsze właściwym rozwiązaniem. Można go wyposażać dodatkowo w zależności od potrzeb nawet w trakcie eksploatacji.

Sterowanie bezdotykowe lub ręczne

Asortyment produktów obejmuje rożne podtynkowe systemy sterowania ręcznego i bezdotykowego z różnymi opcjami nastaw.

Wstecz

Zasilanie z opcjami

W przypadku modeli z wbudowanym systemem sterowania można wybrać zasilanie sieciowe, akumulatorowe lub niezależne.

Wstecz

Wbudowane sterowanie

Stacja dokująca jednostki sterującej jest wyposażona w ujednolicone złącza, co umożliwia późniejsze przełączenie na inny rodzaj zasilania.

Wstecz

Różne programy spłukiwania

Ilość wody spłukującej i odstępy czasu między wypływami można regulować. Pisuar Geberit oferuje pełną dowolność w tym względzie – nawet bez użycia wody.

Wstecz

Niezawodność gwarantowana przez lidera w branży

Gwarantujemy ciągłą niezawodność naszych produktów. Wszystkie części można z łatwością uzyskać z jednego niezawodnego źródła: od firmy Geberit, europejskiego lidera w branży technologii sanitarnych.

Zapobieganie powstawaniu osadów

Oryginalna głowica tryskaczowa zapewnia wyjątkowo dużą prędkość przepływu, co w sposób naturalny chroni przed powstawaniem osadów i zapchaniem instalacji.

Wstecz

Zawór z wbudowanym filtrem zapobiegającym zatykaniu

Połączenie filtra zgrubnego i filtra wtórnego oczyszczania w zaworze zapobiega zatkaniu instalacji przez zanieczyszczenia znajdujące się przyłączu wodnym.

Wstecz

Sprawdzone części firmy Geberit

Wszystkie części pisuaru Geberit zostały poddane testom, są trwałe oraz zapewniają gwarantowaną dostępność części zamiennych przez okres co najmniej dziesięciu lat.

Wstecz

Zawsze oszczędne

Pisuary Geberit są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań w przestrzeni publicznej, zapewniając optymalną wydajność ekonomiczną podczas ciągłej eksploatacji.

Wygodna obsługa techniczna

Ceny zużywalnych elementów pisuarów Geberit, np. syfonu lub koszyka odpływowego, są bardzo przystępne. Ogólne prace serwisowe można wykonywać szybko i z łatwością.

Wstecz

Niskie zużycie wody

Dzięki temu, że do optymalnego spłukiwania potrzebne jest tylko 0,5 litra wody, a także dzięki dostępności rozwiązania bezwodnego, koszty eksploatacji są na stałe obniżone.

Wstecz

Oszczędność czasu w zakresie prac serwisowych i czyszczenia

Prace serwisowe i czyszczenie są szczególnie szybkie i proste z powodu łatwego dostępu do części bez konieczności demontażu pisuaru.

Wstecz

Części zoptymalizowane pod kątem higieny

Elementy pisuaru Geberit nie są tylko łatwe do czyszczenia – dzięki zaawansowanej budowie zapobiegają przed zanieczyszczeniami.

Kształt bez rantu spłukującego

Doskonały wygląd, higieniczna eksploatacja. Budowa wszystkich części, od samego pisuaru bez rantu spłukującego po ścianki międzypisuarowe, chroni przed gromadzeniem się niewidocznych zanieczyszczeń.

Wstecz

Bezrozpryskowe spłukiwanie

Spłukiwanie odbywa się poprzez głowicę tryskaczową dopasowaną do wewnętrznej geometrii pisuarów Geberit, co zwiększa higienę i zapobiega powstawianiu nieprzyjemnych zapachów.

Wstecz

Syfon hybrydowy ograniczający do minimum nieprzyjemne zapachy

Innowacyjny syfon hybrydowy wyposażony w membranę zapewnia wysokie natężenie przepływu, ograniczając jednocześnie wytwarzanie nieprzyjemnych zapachów.

Wstecz

Łatwa obsługa

Dostęp do wszystkich części jest bardzo łatwy, bez konieczności demontażu elementów ceramicznych, co stanowi kluczową zaletę dla osób wykonujących prace serwisowe.

Bezpośredni dostęp do głowicy tryskaczowej

Głowicę tryskaczową można z łatwością wymienić od przodu, a jej zadaniem jest ochrona przed tworzeniem się osadów oraz zatkaniem instalacji dzięki dużej prędkości przepływu.

Wstecz

Łatwy dostęp do elementów sterujących

Jednostka sterująca ze zintegrowanym systemem kontroli umieszczona jest w stacji dokującej na dole pisuaru. Aby wykonać czynności serwisowe i konserwacyjne, należy ją tylko unieść do góry, zamiast demontowania jej z zestawu.

Wstecz

Syfon z bezpośrednim wylotem ścieków

Dostęp do syfonu od góry jest bardzo prosty, co znacznie przyspiesza jego wymianę. Zapewnia do bezpośredni dostęp do układu spustowego.

Wstecz
Back to Start