Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit On Tour 2016

– podsumowanie

Już po raz piąty truck Geberit On Tour przemierzył całą Polskę. Nasz samochód pojawił się w 36 miejscowościach i stał się fachowym wsparciem dla ponad 500 instalatorów. Dzięki naszej mobilnej ekspozycji i sali szkoleniowej w jednym profesjonaliści otrzymali najpotrzebniejsze informacje o nowościach produktowych oraz poznali najnowsze trendy w projektowaniu.

Główną ideą Geberit On Tour jest przekazywanie instalatorom rzetelnej wiedzy o produktach Geberit. Atutem spotkań jest obecność doradców Geberit w miejscowościach naszych klientów, oferowanie wsparcia na miejscu oraz bezpośredni kontakt. Dlatego każda kolejna edycja akcji cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a truck Geberit On Tour będzie można zobaczyć na polskich drogach również w 2017 roku. Wkrótce będzie dostępny szczegółowy program.


Czym jest Geberit On Tour

W naszym trucku Geberit On Tour znajdują się przykładowe instalacje, nowości oraz flagowe produkty i rozwiązania Geberit - można je obejrzeć i przetestować. Bogato wyposażona przyczepa Geberit On Tour sprawia, że nasi doradcy techniczni mogą w czasie spotkań prezentować najnowsze rozwiązania w systemach instalacyjnych, między innymi za pomocą filmów instruktażowych i warsztatów. Odwiedzający mają do dyspozycji mini warsztat, w którym mogą przećwiczyć montaż produktów.