Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit On Tour 2017

Nowe miejsca, nowe wyzwania!

Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Na początek zapraszamy na śniadania, na których pijąc aromatyczną kawę i jedząc pyszne posiłki będziecie mieli okazję poznać nasze produkty, a szczególnie nowy system rurowy Geberit Volex. Dodatkowo w czasie spotkań będą czekać na Was atrakcyjne rabaty, specjalne warunki zakupu produktów Geberit i wiele innych atrakcji. Jest to również czas na spotkanie z naszymi Doradcami Handlowymi.

Na tym jednak nie koniec. Trzy osoby, które w czasie danego śniadania zrobią największe zamówienia otrzymają zaproszenie na rodzinny event weekendowy Volex OnTour. Zaproszenie na weekendowe wydarzenie możecie otrzymać również biorąc udział w zawodach w zaciskaniu rur.

Sprawdź gdzie i kiedy będą odbywać się śniadania Geberit OnTour

Eventy weekendowe Geberit Volex OnTour

Geberit Volex OnTour zaplanowany jest na okres wiosenno-letni co sprawia, że jest to idealny czas do spędzania weekendów z rodziną ma świeżym powietrzu, a najlepiej nad wodą. I właśnie na takie spędzenie czasu chcemy Was zaprosić.

Wydarzenia będą mieć charakter rekreacyjno-sportowym i zapraszamy na nie również Wasze rodziny. Nie zabraknie na nich atrakcji sportowych, zabaw dla dzieci i czasu relaksu dla pań. Na osoby biorące udział w rywalizacjach będą czekać atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzymuje zaproszenie na Finał On Tour!

Nagroda główna - Zaproszenie dla ponad 40 osób na Finał OnTour, czyli niezapomniana wyprawa na połów ryb do Szwecji

Aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniach cyklu Geberit OnTour skontaktuj się z naszymi Doradcami Handlowymi.