Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Czysta kanalizacja

Systemy kanalizacyjne Geberit

Kanalizacja systemowa
Know-How Geberit obejmuje całą drogę jaką pokonuje woda w budynkach. Od wejścia do budynku poprzez wszystkie piętra, aż po odpływy kanalizacyjne i odwadnianie dachu.

Standardy jutra ustanawiamy już dziś
Dzięki systemom kanalizacyjnym, odpływom i syfonom Geberit inżynierowie sanitarni oraz instalatorzy mogą zaoferować klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z zakresy hydrauliki, ochrony przeciwpożarowej czy izolacji akustycznej - niezawodne i łatwe w instalacji. Dzięki ciągłym badaniom nad produktami firma Geberit ustanawia standardy jutra już dziś.

Korzystamy z Know-How naszych klientów
Praktyczna trwałość oraz łatowość użytkowania na budowie tworzą sukces produktu oraz całego systemu. To właśnie stanowi powód, dla którego Geberit słucha i wykorzystuje podpowiedzi instalatorów oraz inżynierów sanitarnych z całego świata podczas tworzenia nowych i modyfikacji juz istniejących produktów. Oznacza to, że Know-How naszych klientów można znaleźć w naszych produktach.Budowa systemów kanalizacyjnych

Dla praktycznie wszystkich obszarów kanalizacji budynków, Geberit oferuje odpowiednie rozwiązania - od zoptymalizowanej ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, poprzez kanalizację i systemy odwadniające w budynkach wysokich, aż do specjalnych rozwiązań przemysłowych i zastosowań komercyjnych. Są to nie tylko rezultaty wyników uzyskanych z własnych działów badawczych i laboratoriów, ale także cenne informacje od naszych klientów.

Odwadnianie dachów

Wpust dachowy Geberit Pluvia zrewolucjonizował odprowadzanie wody z dużych powierzchni dachowych. Technologia podciśnieniowa Geberit osiąga szybkość opróżniania praktycznie dwa razy większą niż inne systemy - upraszcza to planowanie budowy całego systemu.

Odpływy podłogowe

Odpływ liniowy i odpływy podłogowe Geberit, jak również innowacyjny, ścienny zestaw odpływowy Geberit zapewniają bezpieczne odprowadzanie wody z podłogi w łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych. Tak jak w przypadku innych produktów Geberit odpływy łączą w sobie Know-How Geberit, które oferuje nie tylko bezpieczne i szybkie odprowadzanie wody ale również ochronę przed zatykaniem. Systemy te upraszczają montaż i kontrukcję podłogi.

Odpływy i syfony

Bezpieczne, niezawodne z wyjątkowo wysokim wskaźnikiem szybkości przepływu wody: Odpływy i syfony Geberit wypełniają lukę produktową dla takich produktów wyposażenia sanitarnego jak prysznice, wanny, umywalki, odpływy podłogowe, zmywarki i pralki.