Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Niezawodne odwadnianie podłogi

Systemy odpływowe Geberit

Bezpieczny odpływ
Ten temat jest coraz ważniejszy dla odprowadzania wody z podłogi pod prysznicem i staje się coraz bardziej popularny w nowoczesnych łazienkach. Warstwy wyrównujące czy płytki podłogowe również odgrywają ważną rolę, a przetestowane i niezawodne odpływy Geberit są w tym wypadku bardzo pożądane.

Prosta, płaska konstrukcja podłogi
Syfony podłogowe Geberit są zoptymalizowane pod względem przepływu wody czy łatwości w czyszczeniu. Zakres produktów obejmuje nowoczesne prysznice czy pomieszczenia sanitarne. Panele ozdobne dostępne są w wielu wykończeniach, tak aby spełnić wymagania każdego pomieszczenia.

Odpływ ścienny
Ścienny zestaw odpływowy Geberit to rozwiązanie, które idealnie wpasowuje się w systemy instalacyjne Geberit. Cały system odprowadzania wody znajduje się w ściance instalacyjnej nie zakłócając wyglądu podłogi.


Liniowy zestaw odpływowy Geberit przekonuje do siebie niemal od razu. To ponadczasowa elegancja, wysoka jakość materiałów i technicznie wyrafinowanie dla wymagających klientów.

Dowiedz się więcej o odpływie liniowym Geberit


Sprawdzony odpływ podłogowy Geberit Uniflex to znakomity stosunek wartości do ceny oraz wiele mozliwości montażowych. To dokładnie przemyślane rozwiązanie do natrysków o płaskiej powierzchni podłogi.

Dowiedz się więcej o odpływie podłogowym GeberitTradycyjna wanna lub prysznic z brodzikiem to dobre rozwiązanie, ale dla większości klientów niewystarczająco satysfakcjonujące. Klienci z wygórowanymi oczekiwaniami często decydują się na prysznic zrównany z podłogą.

Nasze rozwiązanie dla prysznica zrównanego z podłogą spełni te indywidualne życzenia. Marka Geberit gwarantuje ponadczasowe wzornictwo, najlepszą jakość i wyjątkową wiedzę o kanalizacji – z jasno zdefiniowanymi zaletami dla projektantów, instalatorów i klientów.


Geberit oferuje

  • Atrakcyjne wzornictwo
  • Folia uszczelniająca wtryskiwana do kołnierza podczas produkcji
  • Prosta instalacja
  • Do nowych jak i remontowanych łazienek
  • Zintegrowana izolacja akustyczna
  • Łatwe czyszczenie

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano. Ilość pojedynczych części panelu prysznicowego potrzebnego do montażu została ograniczona do minimum. Dzięki wstępnemu montażowi ramy i folii uszczelniającej na etapie produkcji, ułatwiona została instalacja i zapewniony został wysoki poziom bezpieczeństwa.
Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano.


Ścienny zestaw odpływowy Geberit
Minimalny nakład pracy przy montażu, odpływ ukryty w ścianie - to idealne rozwiązania dla łazienki przyszłości.
Odpływy ścienne Geberit


Odpływ liniowy Geberit
Inteligentny i stylowo zaprojektowany prysznic z odpływem w podłodze - dyskretny, a mimo to spełniający wiele funkcji.
Odpływy liniowe Geberit


Odpływy podłogowe Geberit
Elastyczny i uniwersalny prysznic zrównany z podłogą - w każde sytuacji budowlanej
Odpływy podłogowe Geberit


Odpływy brodzikowe Geberit
Niewidoczne, ale efektywne i niezawodne
Odpływy brodzikowe Geberit