Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Prysznic zrównany z podłogą

Ścienny zestaw odpływowy Geberit

Prysznic bezbrodzikowy
Przeniesienie odpływu z podłogi na ścianę umożliwia zaprojektowanie podłogi prysznica jako gładkiej, zamkniętej powierzchni. Ułatwia to położenie jastrychhu, a całość sprawia wrażenie czystości i ładu.


Zabudowa lekka
Gotowe do zabudowy elementy montażowe Geberit GIS
i Geberit Duofix znacznie redukują pracę montażową oraz gwarantują trwałe i szczelne połączenia. Ścienny zestaw odpływowy jest tak zaprojektowany, że nie pozostawia instalatora z pytaniami bez odpwiedzi.


Niska wysokość montażowa
Dzięki niewielkim wymiarom ścienny zestaw odpływowy Geberit jest przystosowany także do sytuacji budowlanych z małą grubością jastrychu i można go bez problemu połączyć z istniejącym odpływem kanalizacyjnym: idealne rozwiązanie przy remoncie.

Praktyczny na co dzień
Ścienny zestaw odpływowy Geberit jest wyposażony w sitko, które można łatwo zdjąć i umyć w dowolnym czasie.


Pokrywy odpowiadające różnym gustom
Wszystko, co Twoi klienci widzą w zestawie odpływowym do prysznicy, to elegancka pokrywa. Jest dostępna w różnych wzorach: chrom błyszczący, stal nierdzewna szczotkowana, biały alpin, a także wariant do wypełnienia przez klienta dowolnie wybranym materiałem. Do toalet publicznych i półpublicznych jest do dyspozycji dodatkowo wariant z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym demontażem.

Profil wykończeniowy
Zamontowanie profilu wykończeniowego bezpośrednio przed odpływem ściennym ułatwia utworzenie spadku liniowego w podłodze.


Wysoka wydajność, potwierdzone bezpieczeństwo
Odpływy Geberit z wysokością zasyfonowania 50 mm przekonują imponująco wysoką wydajnością 0,8l/s. Odpływy ścienne Geberit do prysznicy zostały przetestowane w połączeniu z całym systemem oraz w różnych sytuacjach budowlanych i zapewniają kompeksowa ochronę przeciwpożarową i akustyczną.