Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Cicha kanalizacja

Geberit Silent-db20

Potrójna ochrona akustyczna
Do produkcji systemu Geberit Silent-db20 wykorzystywane jest tworzywo sztuczne z mineralnym wypełnieniem PE-S2. Zwiększa ono ciężar rur i kształtek, redukując naturalne wibracje i skutecznie izolując dźwięki. Dodatkowe żebra na kształtkach wytłumiają hałas w miejscach uderzenia ścieków o ścianki przewodu. Systemowe obejmy rurowe skutecznie izolują system rurowy od ściany i stropu oraz ograniczająrozprzestrzenianie się hałasu w budynku.

Zawsze we właściwym rozmiarze
W pionie kanalizacyjnym o typowej średnicy trójniki są hydraulicznie zoptymalizowane, co umożliwia jego większe obciążenie. Rury i kształtki są dostępne w zakresie średnic od DN 50 do DN150.

Dwa bezpieczne typy połączeń
W zależności od sposobu montażu, można zastosować jeden z dwóch typów połączeń. Skręcane opaski łączące można zawsze poluzować w celu skorygowania montowanej instalacji. Pełna wytrzymałość na rozciąganie uzyskiwana jest w prosty i bezpieczny sposób dzięki połączeniom zgrzewanym z wykorzystaniem elektromufy, oferującym dodatkowo, gdy instalacja układana jest w betonie. Złącza zapewniają absolutną szczelność. Po zakończonym montażu pozostały materiał można albo wykorzystać albo bezpiecznie zutylizować.

Wentylacja rur BON-AIR
Dla odcinków instalacji, których ze względu na ograniczenia przestrzenne nie można wentylować w sposób tradycyjny, Geberit proponuje również zawory napowietrzające BON-AIR w rozmiarach do DN 100.