Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Specjaliści od brudnej roboty

Rury kanalizacyjne Geberit HDPE

Odporne na wysokie temperatury i inwazyjne media
Wyprodukowane z polietylenu o wysokiej gęstości (PE-HD) rury kanalizacyjne Geberit HDPE są dostosowane do pracy w wielu sytuacjach - od odwadniania dachów, przemysłu, laboratoriów do instalacji ziemnych, w betonie lub kontrukcji mostowych. Gorąca woda, nawet do temperatury 80 °C czy nawet 100 °C przy krótkich przepływach, nie ma wpływu na materiał z którego wykonany jest system. Jest odporny na 95% występujących alkaliów, kwasów i chemikaliów, jak również na uderzenia, upadki czy ciśnienie do 1.5 bara bez wpływu na kształt materiału z którego jest wykonany.

Geberit PE - trwałe połączenia
Rury Geberit HDPE są dostępne w wielu średnicach - od 32mm do 315mm. System posiada również szeroki asortyment kształtek. W zależności od zastosowania, rury i kształtki można łączyć poprzez zgrzewanie doczołowe, zgrzewanie elektrooporowe, połączenia śrubunkowe lub kołnierzowe.

Dopasowanie do technologii systemów Geberit
Rury i kształtki Geberit HDPE idealnie komponują się z systemami firmy Geberit: ochrony przeciwpożarowej, odprowadzania wody z dachu, systemami dla przemysłu. Mozna je łączyć bez najmniejszego problemu. Obliczenia hydrauliczne i wymiarowanie instalacji kanalizacyjnej wykonywane są przy użyciu oprogramowania ProPlanner.

Bezpieczne i przyjazne dla środowiska materiały
Materiał używany do produkcji systemu Geberit HDPE jest przyjazny dla środowiska i całkowicie podlega recyclingowi. Podczas produkcji lub w wypadku pożaru nie uwalniają się żadne toksyczne substancje.