Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Bezpieczne, wydajne, ciche

Systemy kanalizacyjne Geberit

Lider rynku europejskiego w systemach kanalizacyjnych
Geberit jest liderem europejskiego rynku nie tylko w technologii sanitarnej ale również w systemach kanalizacyjnych. Nie bez powodu Geberit prowadzi ciągłe badania nad optymalizacją istniejących systemów oraz rozbudową nowych systemów i produktów.

Wysokie kompetencje ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej
Geberit posiada własne centrum technologiczne oraz laboratorium akustyczne. To właśnie tutaj badane są poszczególne komponenty oraz cały system kanalizacyjny pod względem hydrauliki, akustyki i statyki. Na przykład przepływ hałasu pomiędzy poszczególnymi piętrami budynku może być szczegółowo przetestowany w realnych warunkach i zoptymalizowany pod względem akustycznym.

Optymalna kanalizacja dla każdego budynku
Dzięki własnym badaniom, rozwojowi i doświadczeniom klientów, Geberit oferuje właściwe rozwiązania dla praktycznie wszelkich sytuacji budowlanych - od zoptymalizowanej instalacji ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej w domach jedno- i wielorodzinnych oraz budynkach wysokich.