Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Kompletne rozwiązania do WC

Systemy WC Geberit

Kiedy wszystko idealnie do siebie pasuje
Systemy WC Geberit to wszystko czego potrzebują instalatorzy do bezpiecznego i ekonomicznego montażu. Od spłuczek natynkowych do inteligentnych podtynkowych rozwiązań - cała technologia spłukiwania Geberit oferuje perfekcję w każdym detalu z jakiej znana jest firma Geberit.

Kompletne rozwiązania w idealnej harmonii
W połączeniu z przyciskami spłukującymi Geberit, dostępnymi w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, tworzone są kompletne, wzornicze a jednocześnie funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania.


Spłuczki podtynkowe Geberit są ulepszane nieprzerwanie od ponad 40 lat i znalazły uznanie na całym świecie. Wyznaczają standardy oszczędzania wody. Spłuczki natynkowe Geberit natomiast uzupełniają gamę produktów Geberit. Dzięki stałej pracy nad ulepszaniem funkcjonalności nawet stare modele mogą funcjonować na poziomie nowych produktów, tak aby sprostać wymaganiom dzisiejszych czasów.


Dowiedz się więcej o spłuczkach podtynkowych
Dowiedz się więcej o spłuczkach natynkowych
Dowiedz się więcej o zaworach napełniających i spustowych


Gebrit AquaClean, toaleta która myje użytkownika wodą - to nowy wymiar czystości w każdej łazience.


Dowiedz się więcej o Geberit AquaClean


Geberit Monolith zdobywając nagrody za design modułem wyznacza nową ścieżkę w projektowaniu łazienek. Bez względu na to czy remontujemy starą łazienkę czy projektujemy nową, Geberit Monolith stanowi doskonałe rozwiązanie do szybkiego i prostego montażu.


Dowiedz się więcej o Geberit Monolith


Przyciski spłukujące Geberit są dopracowane w każdym detalu i doskonale pasują do każdej łazienki bez względu na to czy montujemy stelaż do WC czy pisuaru. Doskonale uzupełnione linie przycisków harmonijnie współgrają ze sobą w każdej sytuacji.


Dowiedz się więcej o przyciskach spłukujących