Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wzornictwo i funkcjonalność

Przyciski spłukujące Geberit

Idealne połączenie funcjonalności i formy
Przycisk spłukujący to jedyna rzecz, którą z całej instalacji i spłuczki podtynkowej widzi użytkownik. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, kolorom i wykończeniom powierzchni, Geberit idealnie połączył nowoczesne wzornictwo z niezawodną funkcjonalnością. Każdy przycisk do WC występuje również w wersji pisuarowej dzięki czemu możemy utrzymać projekt każdej łazienki w idealnej harmonii.

Luksusowe materiały dla wyjątkowych potrzeb
Przyciski spłukujące Geberit wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wytrzymałe i odporne na promienie UV, plastikowe lub szklane wykończenia, odlewy cynkowe lub stal szlachetna - to wszystko powoduje, że wybór odpowiedniego przycisku staje się łatwiejszy. W zależności od potrzeb i modelu, przyciski można wybierać spośród tych uruchamianych manualnie, elektronicznie lub pneumatycznie.

Funkcjonalność, czystość i świeżość w jednym
Dzięki pojemnikowi na kostki higieniczne oraz możliwości zainstalowania przycisku Geberit Sigma40 z funcją odciągu zanieczyszczonego powietrza uzyskujemy jeszcze większy komfort z korzystania z łazienki.


Przycisk spłukujący Geberit Sigma01

Przycisk spłukujący Geberit Sigma01

Klasyczny przycisk w nowej odsłonie - nowa "twarz" znanego na całym świecie przycisku Samba

Przycisk spłukujący Geberit Sigma01

Przycisk spłukujący Geberit Sigma10

Okrągłe kształty przycisku spłukiwania przycisku Sigma10 uwydatniają wzorniczą funkcjonalność.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma10

Przycisk spłukujący Geberit Sigma20

Klarowny design łączy przycisk Geberit Sigma20 z przyjazną dla środowiska funkcjonalnością poprzez dwudzielne spłukiwanie.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma40

Sigma40 posiada zintegrowany wyciąg zanieczyszczonego powietrza oraz pojemnik na kostki higieniczne. Jest dostępna w wykończeniu szklanym bądź z tworzywa sztucznego.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma40

Przycisk spłukujący Geberit Sigma50

Proste linie oraz wyrafinowana i subtelna powierzchnia przycisku Geberit Sigma50 jest zawsze bezbłędnie rozpoznawana.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma50

Przycisk spłukujący Geberit Sigma50 z możliwością wypełnienia własnym materiałem

Przycisk Geberit Sigma50 może zostać wypełniony przez klienta dowolnie dobranym materiałem, tworząc unikalną, pasującą do każdego wnętrza formę.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma50 z możliwością wypełnienia własnym materiałem

Przycisk spłukujący Geberit Sigma60, płaski

Przycisk spłukujący Geberit Sigma60 idealnie wpasowuje się w linię ściany. Ten doskonały model został zaprojektowany tak, aby żaden element nie wystawał poza powierzchnię ściany i dał ogólne wrażenie przestronności łazienki.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma70

Innovative technology enables smooth actuation of the dual flush in an attractive, minimalist design.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma70

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80, bezdotykowy

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 to wzornictwo dla rozpieszczonego oka. Wykonana z czarnego lub lustrzanego szkła płytka sprawia wrażenie unoszącej się w przestrzeni i daje poczucie magicznej głębi. Każdy ślad dłoni na jej powierzchni zaburza grę światła i cieni. Na szczęście występuje wyłącznie w wersji bezdotykowej.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80, bezdotykowy

Przycisk spłukujący Geberit Tango

Czyste, geometryczne kształty, minimalistyczny design i ergonomiczna funkcjonalność sprawiają, że przycisk Geberit Tango to idealny wybór gdzie estetyka odgrywa ważną rolę.Clean

Przycisk spłukujący Geberit Bolero

Przycisk Geberit Bolero to czysta forma, posiadająca dwudzielne spłukiwanie. Wykonany z najlepszej jakości tworzywa sztucznego i dostępny w wielu kolorach daje nieograniczone możliwości projektowania

Przycisk spłukujący Geberit Omega20

Okrągła rzecz. Dostępna w czterech kolorach. Okrągłe przyciski z kontrastującymi pierścieniami, które uruchamia się z góry lub z przodu spłuczki. Niezwykle małe wymiary - tylko 212 x 142 mm.

Przycisk spłukujący Geberit Omega30

Zredukowany do minimum. Dostępny w czterech kolorach. Przyciski o dużej powierzchni, które uruchamia się z góry lub z przodu spłuczki. Niezwykle małe wymiary - tylko 212 x 142 mm.

Przycisk spłukujący Geberit Omega60

Mały i uroczy. Zlicowany z powierzchnią ściany przycisk jest dostępny w wersji szklanej w czterech kolorach lub ze stali nierdzewnej. Uruchamianie z góry lub z przodu spłuczki. Korpus przycisku to zaledwie 184 x 114 mm - wykonany z odpornego odlewu cynkowego.

Przycisk spłukujący Geberit Omega70, zdalny

Chociaż jest to najmniejszy przycisk spłukujący Geberit, mierzy zaledwie 112 x 50 mm i sprawia wrażenie prawdziwej lekkości, to kryje w sobie znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka: podwójne spłukiwanie, dowolne umieszczenie w łazience, możliwy do zamontowania w meblach łazienkowych, dostępny w czterech kolorach szkła lub w wersji ze stali nierdzewnej.

Przycisk spłukujący Geberit Delta11

Przycisk Geberit Delta11 jest wyposażony w funckję "stop" minimalizującą zużycie wody.

Przycisk spłukujący Geberit Delta21

Przycisk Geberit Delta21 chroni środowisko dzięki dwudzielnemu spłukiwaniu.

Przycisk spłukujący Geberit Delta40

Przycisk Geberit Delta40 jest wyposażony w funckję "stop" minimalizującą zużycie wody.

Przycisk spłukujący Geberit Delta50

Przycisk Geberit Delta50 chroni środowisko dzięki dwudzielnemu spłukiwaniu.

Przycisk spłukujący Geberit Delta51

Najnowszy przycisk do spłuczek z serii Delta.

Zdalne uruchamianie spłukiwania

Wygoda i bezpieczeństwo w łazienkach dla niepełnosprawnych
Piloty zdalnego sterowania są idealnym substytutem konwencjonalnego uruchamiania spłukiwania w łazienkach dla niepełnosprawnych. Takie uruchamianie może być zainstalowane w podłodze lub ścianie w zależności od potrzeb. W gamie produktów Geberit dostępne są również sterowania bezprzewodowe do spłuczek Geberit Sigma 12 cm (UP320).

Uruchamianie sygnałem radiowym lub kablowym
Sygnał uruchomienia spłukiwania może być transmitowany zarówno przez kabel jak i sygnał radiowy. Możliwe jest spłukiwanie mniejszą lub większą ilością wody.

Bezpieczna instalacja elektryczna
Elementy systemu dostępne są wersji zasilanej z sieci bądź bateryjnie. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, pracują na niskim napięciu - 4.1 V.