Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Atrakcyjny przycisk z serwomechanizmem

Przycisk spłukujący Geberit Sigma70

Skromna elegancja

Cienki, unoszący się kilka milimetrów przed ścianą przycisk ze szkła lub stali nierdzewnej, o idealnie gładkiej powierzchni: to nowy przycisk spłukujący Geberit Sigma70 z dwudzielnym spłukiwaniem. Mimo że kryje się za nim dużo know-how, instalacja przebiega w mgnieniu oka.


Wsparcie servo

Wystarczy jeden implus i podnośnik pneumatyczny w spłuczce uruchamia zawór spustowy praktycznie bez żadnego dźwięku.


Kompletne rozwiązanie systemowe

Przycisk spłukujący Geberit Sigma70 pasuje do wszystkich spłuczek podtynkowych z serii Sigma (poprzednio UP320 i UP300) i jest łatwy w montażu.

Wystarczy delikatnie dotknąć

Cienki przycisk spłukujący w wersji szklanej lub ze stali nierdzewnej jest osadzony na niewidzialnym uchwycie, przez co sprawia wrażenie, że unosi się przed ścianą. Wystarczy dotknięcie powierzchni zaledwie kilku milimetrów, aby uruchomić mechanizm spłukiwania.


Przycisk spłukujący Geberit Sigma70 z możliwością wypełnienia własnym materiałem

Wariant ten może zostać wypełniony przez klienta dowolnym materiałem, który mocuje się do ramy przycisku przy użyciu dołączonego kleju.