Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Definicja designu

Nowa Sigma10

Pojedynczy, okrągły przycisk

Manualne bądź bezdotykowe spłukiwanie, funcja stop lub dwudzielne spłukiwanie, zasilanie z sieci lub bateryjne - nowa Sigma10 posiada wiele możliwości konfiguracji.

Funkcja stop i pojemnik na kostki higieniczne

Podstawowa wersja przycisku Sigma10 posiada funckję stop i może zostać wyposażona w pojemnik na kostki higieniczne. Posiada jeden, okrągły przycisk co czyni jej wzornictwo ponadczasowym. Dostępna jest w łatwej do utrzymania w czystości wersji ze stali nierdzewnej oraz w sześciu wersjach kolorystycznych z tworzywa sztucznego.


Geberit Sigma10 zastępuje Geberit Mambo

Podczas procesu tworzenia nowej linii przycisków Geberit Sigma10, Geberit zdecydował się na integrację wszystkich przycisków w jeden, okrągły przycisk. Decyzja ta była spowodowana wieloletnią, sprawdzoną obecnością w łazienkach publicznych i półpublicznych przycisku Geberit Mambo.

Na pierwszy rzut oka nowa Sigma10 niewiele różni się od przycisku Geberit Mambo. Dopiero przy bezpośrednim porównaniu obu modeli widać ile pracy zostało włożonej w nową Sigmę10. Jedynie niezawodna technologia w środku przycisku pozostała bez zmian.


Bezdotykowe spłukiwanie w domu

Sigma10 dostępna jest również w wersji bezdotykowej, wzorniczo niemal identyczna z podstawowym modelem. Wyposażona jest w dwudzielne spłukiwanie i może być zasilana bateryjnie bądź z sieci w zależności od potrzeb. Wykończenie to stal nierdzewna bądź sześć kolorów tworzywa sztucznego.

Wszystkie bezdotykowe przyciski Geberit Sigma10 posiadają dwudzielne spłukiwanie. W zależności od potrzeb klienta zasilane mogą być przez dwie baterie 1.5 V lub sieć.


Geberit Sigma10 do pisuarów

Geberit posiada w swojej ofercie manualne lub bezdotykowe przyciski spłukujące do pisuarów. Cała rodzina przycisku Sigma10 jest idealnie dopasowana do siebie pod względem wzornictwa.