Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit AquaClean.

Toaleta, która czyści Twoje ciało wodą.

Geberit AquaClean to przede wszystkim jakość, komfort i eleganckie wzornictwo dla kazdej łazienki. Poznaj najlepszą toaletę w swojej klasie, która spełni życzenia najbardziej wymagających klientów. Dzięki niej możesz korzystać z doświadczenia Geberit w zakresie toalet myjących, które od lat stają się coraz bardziej popularne. Szeroki wybór produktów - od najprostszej deski z podstawowymi funkcjami do zaawansowanej toalety dbającją o higienę na najwyższym poziomie - odkryj wszystkie możliwości!


Geberit AquaClean daje możliwość wyboru odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb - od deski z podstawowymi funkcjami do kompletnej toalety.

Porównaj modeleGeberit Aquaclean wprowadza higienę przyszłości do łazienek już dziś. Sam papier już nie wystarczy, to woda staje się głównym elementem higieny. Po użyciu nie tylko poczujesz się świeżo i czysto ale zapewnisz sobie higienę na najwyższym poziomie. W zależności od modelu i funkcji dobierzesz najlepiej pasujący do potrzeb model. Najbardziej rozbudowane modele posiadają funcję higieny intymnej dla kobiet, suszenie oraz pilot zdalnego sterowania z możliwością wprowadzenia indywidualnych ustawień toalety.

Masz wątpliwości? Dowiedz się więcej i pokochaj wodę tak jak my.

www.geberit-aquaclean.pl