Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Elementy do zabudowy masywnej

Geberit Kombifix dla toalet

Wysokość zabudowy
Elementy Geberit Kombifix do WC stanowią znakomite rozwiązanie dla instalacji WC w zabudowei masywnej. Dostępne są w wielu wysokościach zabudowy - 82 cm, 98 cm i 106 cm.

Znana technologia spłukiwania
Elementy instalacyjne są wyposażone w znane spłuczki podtynkowe Geberit - opcjonalnie Geberit Sigma 12 cm z uruchamianiem spłukiwania z przodu oraz Geberit Omega15 cm z możliwością uruchamiania spłukiwania od frontu lub od góry.


Wybrane elementy Geberit Kombifix do WC:

Geberit Kombifix element with Geberit Omega concealed cistern

Element montażowy Geberit Kombifix Super do WC ze spłuczką Sigma 12cm, H108

Element montażowy Geberit Kombifix do WC ze spłuczką Sigma 12 cm, wysokość 108 cm, do montażu na masywnej ścianie i obmurowania lub zamurowania.
numer artykułu 110.020.00.1

Geberit Kombifix element with Geberit Omega concealed cistern

Element montażowy Geberit Kombifix do WC ze spłuczką Omega, H82

Element montażowy Geberit Kombifix ze spłuczką Omega 12 cm, z możliwością regulacji głębokości zabudowy, wysokość 82 cm, do montażu na masywnej ścianie i obmurowania lub zamurowania.
numer artykułu 110.000.00.1

Geberit Kombifix element with Geberit Omega concealed cistern

Element montażowy Geberit Kombifix do WC ze spłuczką Omega, H98

Element montażowy Geberit Kombifix ze spłuczką Omega 12 cm, z możliwością regulacji głębokości zabudowy, wysokość 98cm, do montażu na masywnej ścianie i obmurowania lub zamurowania.
numer artykułu 110.010.00.1