Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Ustanawiamy standardy technologii

Spłuczki podtynkowe Geberit

Klasyka w nowoczesnych instalacjach łazienkowych
Spłuczki podtynkowe Geberit to klasyczna instalacja łazienkowa skutecznie montowana w milionach łazienek na całym świecie od ponad 40 lat. Są znane przede wszystkim ze swojej niezawodności. Każda spłuczka przechodzi specjalistyczne testy przed wysłaniem do klienta. Dodatkowo 25-letnia gwarancja dostępności części zamiennych przemawia za wyborem produktów Geberit. W zależności od wybranej opcji można zastosować dwudzielne spłukiwanie, funkcję stop lub spłukiwanie pojedyncze.

Z myślą o przyszłości
Stelaże do WC posiadają specjalną rynnę dzięki czemu Twój instalator może łatwo podłączyć toaletę myjącą Geberit AquaClean. Specjalny stelaż do WC jest wyposażony również w odciąg zanieczyszczonego powietrza, który wyciąga nieprzyjemne zapachy już z samej muszli WC.

Idealnie pasujące
Spłuczki podtynkowe Geberit są dostosowane do wszystkich systemów instalacyjnych Geberit oraz są kompatybilne z wieloma przyciskami spłukującymi Geberit. Możesz dowolnie wybierać z wielu misek ceramicznych - ciężko szukać miski WC, która nie pasuje do naszych stelaży.


Spłuczka podtynkowa Geberit

1

W każdej sytuacji budowlanej

Duży wybór modeli

Dzięki systemom instalacyjnym Duofix, Kombifix oraz GIS, Geberit oferuje gotowe rozwiązanie dla spłuczki podtynkowej w każdej sytuacji, przy budowie ścianek lekkich czy działowych, podczas remontu czy nowej budowy. Ponadto szeroka gama modeli specjalnych umożliwia zastosowanie w każdej nietypowej sytuacji budowlanej.

2

Jakość ukryta w ścianie

Wysokiej jakości polietylen

Spłuczki podtynkowe Geberit wykonane są z wytrzymałego polietylenu (PE). Wytwarzane metodą rozdmuchową z jednego elementu i bez spoin. Każda pojedyncza spłuczka jest sprawdzana przez stację testową pod kątem stuprocentowej szczelności. Ponad 60 mln zamontowanych spłuczek i 50 lat doświadczenia mówią same za siebie.

3

Estetyka i wzornictwo

Podkreśl swój styl

Dzięki technologii podtynkowej Geberit wszystko to, co powinno, znika za ścianną. Widoczny pozostaje tylko przycisk spłukujący, który jest dostępny w różnorodnych wzorach. Podkreśl swój styl także w łazience.

4

Idealna stabilność

Systemy instalacyjne

Bez chybotania i drgań. Elementy montażowe Geberit do toalet wiszących są wytrzymałe na obciążenie do 400 kg. Podwieszenie miski WC następuje przy stalowej ramie stelaża Geberit i to ona codziennie przenosi wszystkie obciążenia.

5

Łatwe utrzymanie czystości

Wisząca miska WC

Systemy instalacyjne Geberit umożliwiają zamontowanie wiszącej miski WC. Dzięki spłuczce podtynkowej i rezygnacji z cokołu miski, miejsca trudno dostępne znikają, a czyszczenie staje się łatwiejsze.

6

Trwałość

od 50 lat

Jest, jest i jest… i tak od 50 lat. Ponad 60 mln zainstalowanych spłuczek podtynkowych Geberit jest najlepszym dowodem na ich długotrwałość. Jako że te produkty tak świetnie działają, Geberit gwarantuje dostępności wszystkich istotnych dla działania części zamiennych przez 25 lat. Obecnie dostępne są nawet części zamienne do spłuczek podtynkowych dostarczanych przed 35 laty.

7

Prosta konserwacja

Łatwo i szybko

Wszystkie produkty Geberit są częścią przemyślanego systemu. Wszystkie prace konserwujące można przeprowadzić łatwo i szybko. Także doposażenie w nowsze technologie, jak np. oszczędzanie wody lub podłączenie toalety myjącej, jest w większości przypadków bardzo łatwe do wykonania.

8

Z myślą o przyszłości

Toaleta przyszłości

Spłuczka podtynkowa Geberit zawsze nieco wyprzedza swoją epokę, ponieważ Geberit już dziś myśli o przyszłości. Szczególne podejście pozwala wykorzystać innowacyjne rozwiązania, jak np. toaleta z funkcją higieny intymnej, odciąg zanieczyszczonego powietrza DuoFresh lub spłukiwanie bezdotykowe.

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320) o wysokości zabudowy 112 cm są przystosowane do szybkiej i łatwej instalacji. Uruchamianie spłukiwania umiejscowione jest na froncie spłuczki.

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega 12 cm, wysokość 98 cm

Spłuczki podtynkowe Geberit Omega 12 cm

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega umożliwia spłukiwanie z góry lub z przodu. Trzy wysokości zabudowy zapewniają maksiumum elastyczności. Otwierają się nowe możliwości - dzięki małym, kompakowym przyciskom.

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 8 cm (UP720)

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 8 cm (UP720) to produkt o płaskiej konstrukcji a jej montaż jest równie prosty i szybki jak w przypadku innych spłuczek Geberit. Dzięki małej głębokości zabudowy uzyskujemy jeszcze więcej miejsca w łazience. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od frontu.

Certyfikat WELL - Water Efficiency Label

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Nagroda za najwyższą wydajność - ceryfikat WELL klasy A