Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Bezpieczne połączenia

Produkty sanitarne Geberit

Wszystko dla firm hydrauliczno-instalacyjnych
Prosta instalacja, zgodność ze standardami i wydajność ekonomiczna: produkty i systemy Geberit oferują rozwiązania potrzebne instalatorom i inżynierom sanitarnym do osiągnięcia biznesowego sukcesu.

Niezawodność i swoboda planowania
Używając idealnie dopasowanych produktów czy systemów instalacyjnych Geberit, projektanci i architekci mogą być pewni niezawodności, wygody, swobody planowania i efektywności kosztowej, nie tylko podczas renowacji ale także podczas tworzenia nowych budynków.

Najlepsze połączenia
Złączki, syfony, systemy instalacyjne i inne akcesoria Geberit zapewniają niezawodne funkcjonowania umywalek, zlewozmywaków kuchennych czy serwisowych, wanien, natrysków, pisuarów i bidetów a jednocześnie optymalne połączenia z systemem kanalizacyjnym.

Zoptymalizowane hydraulicznie
Systemy odprowadzania wody Geberit zawierają Know-How, w odniesieniu do hydrauliki i każdego produktu, który jest zoptymalizowany w naszych laboratoriach aby zapewnić możliwie najlepszy wskaźnik odprowadzania wody w bezpieczny sposób.

Połączenia pasujące do niemalże wszystkich instalacji
Geberit posiada właściwe rozwiązania połączeniowe bez względu na to czy szukamy rozwiązań standardowych czy specjalnych, o płaskim profilu.