Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Szybki postęp prac przy użyciu narzędzi elektrohydraulicznych

Narzędzia zaciskowe Geberit

szczęki Geberit

Nowa generacja szczęk Geberit:

  • Nie wymagające serwisowania przez cały okres eksploatacji
  • Może być testowane prez Geberit PowerTest
  • Do zastosowania przy Geberit Mepla i Geberit VOLEX


  • Wysoka jakość
  • Trwałe
  • Do zastosowania przy rurach metalowych o wymiarach do 35 mm lub przy rurach wielowarstwowych do 50 mm
  • Dostępne dla Geberit Mepla i Geberit Mapress

Szybka, nieuciążliwa praca
Elektrohydrauliczna technologia zaciskania wykazuje szereg zalet w porównaniu z tradycyjną technologią elektromechaniczną. Urządzenia są wyjątkowo małe, lekkie i poręczne. Technologia umozliwia większe tempo zaciskania, a więc szybszy postęp prac. Dzięki temu wzrasta efektywność ekonomiczna na budowie.


Zaciskarki do rur o każdej średnicy

Oferta obejmuje szereg narzędzi: od poręcznych zaciskarek do użytku na małych budowach po narzędzia elektrohydrauliczne zapewniające szybki postęp prac. Do narzędzi oferowane są odpowiednia szczęki lub opaski zaciskowe.


Nowoczesna technologia baterii i rejestrator

Narzędzia Geberit ECO 202 i ACO 202 posiadają napęd elektrohydrauliczny, a ACO 202 jest dodatkowo wyposażone w nowoczesną baterię litow-jonową. Dzięki długiej żywotności baterii i krótkiemu czasowi ładowania przerwy w pracy wystepują stosunkowo rzadko. Smukły, przeciwpoślizgowy uchwyt z gumy zapewnia bezpieczną i ergonomiczną obsługę. Elektroniczny rejestrator z funkcją diagnostyczną zlicza cykle zaciskania i wskazuje konieczność przeprowadzenia przeglądu technicznego po około 40 000 cyklach.